Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tapolcán élek, itt is születte...

Tapolcán élek, itt is születtem,1975-ben, régóta érdekel a spiritualitás. Sok problémám van a munka, a pénz és a párkapcsolat területén. Kerestem az okokat, a miérteket, és a megoldási lehetőségeket?

Figyelt kérdés

Először az asztrológiával kerültem kapcsolatba. Akkor még nem hittem a szabad akaratban. Aztán javasolták, hogy keressek fel egy kineziológust. Megpróbáltam azt is. Kiderült, hogy Tapolcán is van kineziológus, ő is jó, a kezelések után mindig jobban éreztem magam. Nagyon jól tud bánni az ingával is, kipróbáltam vele az SVT-t.


Elmentem agykontroll tanfolyamra, hogy még tudatosabban irányítsam az életemet. Nem volt átütő siker, mert nem bírom ellazítani magam, de láttam, hogy másoknál jól működik a módszer.


Voltam családállításokon, születésterápián, energiakezeléseken. Járok homeopata orvoshoz. Beszéltem médiumokkal. Gondolkoztam a pszichoterápián, a transzformáció önismereti játékon.


Elsajátítottam a reiki2-t, majd a pszichotronikát. Ezeket jó lenne gyakorolni valakikkel.


Közben spirituális témájú könyveket olvastam. EFT-ztem, pozítiv hanganyagokat hallgattam.


Mióta utána olvastam, hogy mik az egészséges életmód alapjai, próbálok áttérni a nyers vegan étrendre. Ez elég nehéz, nemcsak a szokások miatt. Sokféle könyv van a témában, amik ellentmondanak egymásnak, ezért kiteszteltük, mi lenne a számomra legmegfelelőbb étrend.


2009-ben elvégeztem egy természetgyógyász tanfolyamot, és levizsgáztam az ETI-nél. Most szakosodnom kellene. Ezekről bővebben írok a blogomban.


2013. márc. 28. 21:11
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
95%
CV-det másoltad be a kérdés helyett :) Nincs felvétel, sorry.
2013. márc. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%
és mi a kérdés? helyetted senki nem fogja megmondani, melyik úton járj, ha csak ez a baj
2013. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%
És mit kezdjünk vele?
2013. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%
És mi a kérdés? Mert ezek a kutyát nem érdeklik.
2013. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Gyereket akarok tőled.


75/F

2013. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%

Keresed az okokat a problémáidra?


Hát az a probléma kedves barátom, hogy ezeknek az általad nagyra becsült tevékenységeknek köszönheted a problémáidat.

Az összeset be kellene fejezned.Letenned.


De sajnos nem fogod tudni, mert ha már egy egyén idáig ér el, mint te azoknál 1000-ből 1 tud kijönni.

2013. márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%
*Az összeset be kellene fejezned.Letenned. Egyszerre.
2013. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
fel vagy véve
2013. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%

Elvégeztél mindenféle tanfolyamot, csak épp Önmagadat nem vagy képes megtalálni. Az összes tanfolyam felér azzal, ha megtalálod Önmagad.


Amúgy az SVT-ről annyit, hogy az a világ legnagyobb átverése. Ilyen nincs, hogy mások megoldják helyetted a problémáid. Az általad felvett negatív energiákat magadnak kell kitisztítanod, ezt más nem teheti meg helyetted. Szóval ha ilyenre költöttél, akkor nagyon átvágtak.

Igazából egyetlen tanfolyamra sincs szükséged ahhoz, hogy boldog legyél. Ehhez csupán tudatosság kell, amit egy tanfolyamon sem fognak neked megtanítani. Elszörnyülködve szoktam azokat az embereket nézni, akik elvégeztek egy két tanfolyamot és "spirituális" embernek tartják magukat. Közben meg a magán életükben az egós mintákat hozzák. Bele néznél egy ilyen SVT-s magánéletébe, te is meglátnád miről beszélek. Senki nem lesz attól spirituális, hogy elsajátít egy információt. Ami ráadásul még hamis is.

Szerintem fogd azt a sok információt amit eddig megtanultál és dobd ki a szemétbe!

Olyan VALÓDI spirituális tanítok könyveit tudnom ajánlani, akik nem azt mondják, hogy megoldják helyetted a problémáid, mert ilyen nincs, hanem azt, hogy megmutatják neked az irányít, de az utat neked kell bejárnod!


Eckhart Tolle - A most hatalma (különösen ajánlott)

Eckhart Tolle - Új föld (Szintén)

Osho - Az emberi lét útja


Eckhart Tolle két könyve fenn van a neten is hangoskönyv formában. Ha szépen megkérsz, akkor feltöltöm neked valahova.

2013. márc. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!