Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valami rontás van rajtam?...

Valami rontás van rajtam? Vagy miért alakul minden rosszul velem?

Figyelt kérdés

Egy komoly, kicsit csendes, de nem visszahúzódó, társaságot kedvelő személy vagyok. Azonban gyerekkorom óta senki nem akar barátkozni velem. Akárhányszor társaságba megyek ismerkedni, barátkozni mindig elutasítanak. Ha találok is egy személyt, akkor kiderül róla, hogy hátulról kipletykál, bánt, és ezek miatt csalódnom kell benne! 3 éve van egy barátném, bár már megtudtam, hogy ő sem őszinte és színjátékot űz velem!

Valódi hazudozó! Nem ismerem magamat úgy, mint aki rosszul sütne el társaság terén bármit is. Sőt kedvelem és csatlakoznák is.

Ezek miatt még iskolába sem akarok menni, mert tudom , hogy ki vagyok közösítve és ha a szemembe nem is, de hátulról összebeszélnek rólam. Tanulás terén is romlott a hozzáállásom, mivel nem is tudok ez miatt odafigyelni rá! A szüleimmel sem jövök ki jól, úgy érzem ők sem szeretnek, mivel nem is nagyon törődnek úgy velem. A testvérem a mindenük! Engem hanyagolnak. Ráadásul rengeteg betegségen is átestem már, és egy megértő személyt sem találtam. Idáig még jó dolog nem történt velem! Elutasítást és kritikát kapok állandóan. Teljesen tehetetlen vagyok. Már mindenre gondoltam, és nem tudom mi ez!

Aki tud kérem segítsen! Komoly válaszokat, tanácsokat szeretnék!



2013. ápr. 8. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen ez súlyos rontás.

25 ezerért letudom venni.

2013. ápr. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
átkot kaptál sajnos, valaki mgátkozott mikor anyukád terhes volt veled! le kell venni a rontást!
2013. ápr. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok, én jártas vagyok ilyesmiben letudom veni írj ha érdekel.
2013. ápr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

rossz a gondolkodásod, és ez nyilvánul meg az életedben

változtass a szokásaidon, gondolkodásodon, és meglátod egy új ember köszön vissza reggel a tükörből...

2013. ápr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A 4-es válaszoló tanácsát érdemes fontolóra vennem. Nagyon szépen köszönöm. :)
2013. ápr. 8. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!