Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek is durva, hogy...

Szerintetek is durva, hogy mennyi mindent el lehet érni meditációval? Nektek milyen tapasztalaitok vannak vagy érdekes történeteitek meditációval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én például fogfájást mulasztottam el meditációval, igaz másnap előjött, de képes voltam elmulasztani pár óráig a fájdalmat, amíg el nem jutottam fogdokihoz.

2013. máj. 7. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:

önhipnózisnak mondják amit csináltál, majdnem ugyanaz mint az agykontroll

de a meditációhoz nem sok köze van

ezeket a fogalmakat el kellene olvasnod h mi micsoda

a meditáció=meditatív elmélyedés, vagy a tudat kiüresítése attól függ melyik fajtát gyakorlod mert ebből is rengeteg féle van

2013. máj. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jézus :) ***** válasza:
Nem kell mindjárt leszólni szegény kérdezőt. Vannak akik csak meditáció segítségével tudják lenyugtatni úgy az elmélyüket, hogy tudják használni az agykontrolt. Egyébként agykontroll előtt is érdemes meditálni. De igaza van a válaszolónak, a fogfájásod nem konkrétan a meditációtól múlt el.
2013. máj. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy mi a meditáció. Mivel én csak a meditációt ismerem, gondoltam neki állok meditálni a borzasztó fogfájásom ellenére is, hátha így sikerül elmulasztanom és, ahogy elmélyedtem szokás szerint úgy tűnt el a fájdalom fokozatosan.
2013. máj. 7. 15:15
 4/5 anonim ***** válasza:

A meditacio rengeteg mindennel tud segiteni, nekem csak ez valt be:

[link]

2013. máj. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A meditációról számtalan nevetséges idióta definíció található, aki nem jártas a témában, miért ír helytelen dolgokat kioktató jelleggel?

Az önhipnózis a meditációm belül egy technika.

Az agykontroll pedig a jóga nyugatiasított változata.


A kérdésre válaszolva:

Vérnyomás, testhőmérséklet változtatás, gyógyulás, koordinációs készség/erőnlét fejlődése, gondolatok gyorsítása, elcsendesítése csak egy kevés az elért és elérhető dolgok közül.

Ha érdekel, küldök privátba pár meditációt, amelyek meglepően erősek.

2013. nov. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!