Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hol találok ilyen okkultnak...

Hol találok ilyen okkultnak számító szektákat?

Figyelt kérdés
Olyanokat akik jártasok asztrálutazásban és álomfejtésben, ismerik az isteni kegyelem erejét, de nincs dogmájuk és van vallási toleranciájuk, na meg igaziak, bonyolultak de kedvesek is, és intuícióra, meditálásra, nemességre, útmutatásra, Istennek megfelelésre hajtanak magas fokon...
2013. máj. 12. 06:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy szektában akarod ezeket tanulni?


Szerintem tanulgass önállóan, tapasztalatból mondom, hogy egy idő után a baráti köröd az érdeklődésed szerint alakul majd. Ha a tanítvány készen áll, az alkalmas mester is megjelenik.

2013. máj. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kevered a szezont a fazonnal.
2013. máj. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

interneten van pár magyar szabadkőműves páholy is (honlap)

nézz körül

2013. máj. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

"egy idő után a baráti köröd az érdeklődésed szerint alakul majd. "


Onnan meg már csak egy lépés a csoportos öngyilkosság :D.

2013. máj. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogyis ... Pozitív irányban igyekszünk fejlődni ;)
2013. máj. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jim Jones is ezt mondta :D.
2013. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnet jott ez a szektas dolog... Szerintem ami teged erdekelhet az a buddhizmus inkabb.
2013. máj. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A buddhizmus ugyan jó, de szerintem személytelen, viszont a kereszténység bensőséges, egyszerü és szigorú, és azok ismerik a kegyelmet, de ez meg elég dogmatikus és intoleráns, ráadásul annyi fals ágazat van és annyi rossz múltja van, csak a Biblia használható belőle...
2013. máj. 16. 20:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Balázs Valéria - Karmakiller c. könyvét ajánlom, benne mindent megtalálsz, h elindulhass utadon. :)
2014. nov. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!