Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen követ, kristályt...

Milyen követ, kristályt vegyek 5 éves lányomnak, akinek szeretném az önbizalmát növelni, ill. a borzasztóan kényes, vékony és hófehér bőrét erősíteni, egészségessé tenni?

Figyelt kérdés

Nem tudják kigyógyítani egy bakteriális fertőzésből, ami ráadásul a pofiján van :(

És nem utolsó sorban hogyan használjam?

Esetleg egy szakembert tudtok ajánlani?


2013. máj. 14. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez csak egy babona. Semmilyen kristály nem hatásos. bármennyire is mondják. Legfeljebb vannak,akik beképzelik maguknak, hogy hat.

Adj inkább a lányodnak sok tejet, gyümölcsöt, egyen változatosan, az teszi egészségesebbé.

Az önbizalmát pedig azzal növelheted, ha feladatokat bízol rá, és hagyod, hogy önállóan oldja meg.

2013. máj. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Természetesen ezek megvannak.

A kövek meg nyilván nem ártanak, legfeljebb használnak. A placebo hatás meg ismert és bizonyított...

2013. máj. 14. 10:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Az önbizalmát sok dicsérettel tudod növelni, a bőrre pedig vannak nagyon jó gyógynövények, azokat lenne érdemes kipróbálni.Persze sok féle van, nem mindenkinek válik be ugyanaz.De a kamilla, a körömvirág, a galaj a legtöbb bőrtípusra nagyon jó és a mértékletes napozás is csodákra képes, most már jó az idő, jó hatással lenne szerintem ha rendszeresen töltene kint a jó levegőn, napon valamennyi időt.
2013. máj. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mi a csillagjegye? Szerintem ahhoz illőt válassz, gyermekkoromban én is kaptam ilyet.

Az achát-ot tudom ajánlani, bátorító és a bőrnek is jót tesz.

2013. máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem hasonló problémákra az achát és a krizopráz segített, de szerintem az a legjobb, ha elmentek egy kristályüzletbe, és választ magának egy ékszert, mert igazán Ő tudja hogy személy szerint mire van szüksége :)
2014. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!