Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Éjszaka miért reccsen végig...

Éjszaka miért reccsen végig az összes bútor a szobában?

Figyelt kérdés
Elég hangosan, jellemzően éjjel egy és három között szokott előfordulni. Általában akkor fekszem le aludni de elég gyakoriak ezek a ropogások és nem antik fa bútorokról van szó. Létezik-e erre valamilyen tudományos magyarázat, a szellem flessen kívül? Köszi!

2013. máj. 30. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hűl le a levegő a legjobban és a hőtágulás miatt recseg, mint a parketta.
2013. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
A gonosz motherbookdriver olyankor mászik ki a szekrényből v. ágy alól és emberhúst kutat :$
2013. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a szúdémon műve. Nagyon vigyázz.
2013. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Hőtágulás, légnyomás, igazodik...
2013. aug. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gesztenye Gusztáv válasza:

Szia rég írtad de elmondom én mit tapasztalatam erről.


Tudományosan aki ezt aki meg tudja mondani az csak találgatás.


Nekem úgy adta az élet hogy megtapasztalhattam ezeket a jelenségeket bár tudom hogy sokan hülyének néznek ez miatt de nem vagy az én sem vagyok az senki az csak van aki érzi van aki nem nem feltétlen a hit az amire fogni kell ezt hogy én nem hiszek ebbe nem hiszek abba ez oké is de ha érzed akkor hiszel is max elnyomod becsapod magad.

A szellemek nem bántanak 10ból 9 ami nem bánt. Vannak tisztító technikàk amiket meg lehet keresni a neten de vigyázni kell mert sok az ami kamu. A legjobb módszer erre az ima mivel félsz ettől és idegesít is egy idő után a rosszabb esetekbe ne menjünk bele inkább előzzük meg. A a lényeg hogy egyedül szépen csendben lenyugszól a lehető legjobban és minden hülye gondolatot kizársz teljesen a szívedre koncentrálsz és imádkozol (szívből) lehet az Isten Szűz Mária, Jézus Szent Rita, Szent Teréz, Szent Pio atya stb, Mihály Arkangyal, az Őrangyalod és imáidba megkéred őket hogy tisztítsàk meg a házat és téged és a családod akik csak ott vannak veled mármint akikek együtt élsz. Minél hangosabb az a recsegés annál inkább imádkozz, gyűjts fehér gyertyát és maradj mellette míg le nem ég ezt addig ismételd míg el nem múlik a zaj, de hagyj időt is nekik mert azt Angyalok és Isten meghallgat csak légy türelmes.


Nekem az egész múltam felhozta egy démon de megszabadultunk tőle vigyázz hogy mindig a fény útján járj nem beszaratni akarok itt senkit de a drog az alkohol a harag a cigi stb ami pusztít vonzza az alacsony energiákat (negatív energiát) a fény shui Angyalait is kérheted hogy tisztítsàk meg a házat a szobádat. Nézd meg hogyan rendezd be. És ne legyél kis hitü sem de túlzásba se vidd az aranyközépúton járj kérj védelmet Mihály Arkangyaltól ne feledd Isten szeret téged.


Nagyon bízom benne hogy már elmúlt azért írtam le hogy véletlenül tapasztalnàl hasonlót akkor tudd mit tegyél.


Nekem 3 helyen volt ilyen tapasztalatom azért mondtam el ezt spirituálisan is fejlődj kérd Metatron Arkangyaltól hogy vezessen és védjen. Ha költözöl akkor is kérj előtte útmutatàst. Minden trauma, düh, negatív dolgok pletykák veszekedések negatív energiát bocsát ki és ha érzékeny vagy rá akkor rád tapadnak és Angyali segítséggel tudsz csak megtisztulni.



Aki nem hisz ebbe abszolút az is tisztelje meg legabb annyival hogy ne írjon baromságot nem tudhatod mikor jársz így lehet nem fogsz lehet egy ismerősöd nem tudhatod de én kívánom hogy nem legyen így senkinek sem. Jézus Urunk legyen velünk 🙏🙏🙏❤❤❤💚💚💚

2019. nov. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gesztenye Gusztáv válasza:
A félelmet nem említettem ne félj tőle és elpusztult nem kap erőt tőled, persze nézz körül ha van kutyád macskád akkor egy sokkal jobb helyzetben vagy mert ők làtjàk érzik amit te esetleg nem úgy mint ők viszont ha kizàrtàl minden tudományos dolgot akkor mindenképp erősítsd a rezgés szinted, biblia, és egyéb spirituális tanulmányok csak kérj védelmet mindig Isten vigyázzon mindannyiunkra dicsőség az Úr Jézusnak örökkön örökké ámen 🙏 🙏
2019. nov. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!