Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A tibeti mantrákkal kapcsolatb...

A tibeti mantrákkal kapcsolatban mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Rengeteg gyógyító,sorsot,lelki felemelkedést stbt javító mantra van,sok pozitív tapasztalatot olvastam róla,de érdekel mások tapasztalata is.

2013. jún. 3. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Támogatom. :) Nagyon sokat segítenek a meditációban.
2013. jún. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy a legtöbb embernek akik egész nap ezeket ismételgetik halvány fogalmuk sincs róluk.
2013. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A mantrázás célja, hogy módosult tudatállapotba hozzon. Tök mindegy mi a mantra, a lényeg, hogy a gondolataid teljesen elhallgattasd. Ekkor akár szellemi lényekkel is kapcsolatba kerülhetsz. Viszont ezzel a módszerrel nem kerülhetsz közel az Istenhez. Max. démoni hatások alá, amelyek megtévesztenek!

Egy kiváló előadás, egy volt médiumtól, aki mantrákat használt:

Part 1 The Transformation of a New Age Medium

http://www.youtube.com/watch?v=dlqZBkY9Pk8

2013. jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó, én is szeretek mantrázni, megerősíti az embert, kiemeli a depresszióból, meg a tudatlanságból, szeretem nagyon.
2013. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mi a mantra, mert mindegyik más és más energiával rendelkezik.
2013. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!