Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudatos álom, vagy azstrális...

Tudatos álom, vagy azstrális utazás? :S

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap történt velem valami nagyon érdekes.

Eléggé régóta érdekel a tudatos álom és az asztrál utazás.

Elhatároztam az este, hogy tudatos álmom lesz és fogom tudni irányítani, erre én nem tudom, hogy hogyan történt de valaki hát ha tudja...Sz'al, azt álmodtam, kezdek elaludni, és, hogy szédülök, furán éreztem a fejem, mintha a porszívó szívna befelé xD

Olvastam, hogy az asztrális utazás jele lehet ilyesmi, erre azonnal arra gondoltam, hogy most már utazhatnék. Valahogy én nem tudom hogyan megfordult a fejem bal oldalról jobbra, és mintha lebegtem volna, azt gondoltam, hogy most a földön akarok lenni, erre mintha zuhantam volna, láttam a házunkat ( szobákat benne, fal nem volt kívülről). Majd valami szekrénynél a családom képei voltak, nagyikámmal akartam találkozni, vártam őt, közben folyamatosan lebegtem, még láttam is magam, hogy fehér ruhában vagyok, majd valamilyen vörös hajú lányt láttam, aztán eldöntöttem, hogy elég, vissza akarok térni a fizikai testembe. Akkor azonnal éreztem, hogy a fejemnél visszafelé működik a dolog, jobbról balra és mintha neteztem volna, bezártam egy ablakot ki volt ott írva, hogy kilépés xD,aztán hallottam, hogy a tesóm a telóját leteszi a szekrényre, hozzámjött és a paplonnal betakart. Aztán totál felébredtem, kérdeztem őt, lerakta-e a telóját, de mondta, hogy nem, hogy aludt. A kérdésem a következő : Most akkor mi történt velem?



2013. jún. 23. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Érdekes:) asztrálutazás lehetett,talán a képzeleted keveredett a dologgal ezt tudom csak magyarázatként.Nekem olyan volt,hogy kiléptem,és a sarokban láttam egy alakot,kérdeztem tőle angolul,hogy hívják,azt mondta Michael.de tudott magyarul is,utólag kiderült.Aztán meg kolléganőmet láttam,ment ki az ajtón.és a szoba máshogy volt,máshol volt az ajtó.Szóval érdekes,nem tudom:)
2013. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján ez inkább tudatos álom. Az asztrálutazás inkább az, amiben valós helyszínekre tudsz erős koncentrálással "lélekteleportálni". Ja és az asztrálutazásnál a helyszínek és a személyek a fontosak, míg a tudatos álom egy álom.
2013. jún. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Érdekes? Én is tudom, ugye az lehet, hogy annyira érdekel az asztrális utazás, hogy a tudatos álomnál az jött automatikusan?
2013. jún. 23. 21:18
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem kötekedni akarok, de próbáld kimondani zs-vel, hogy azstrál:D


Amúgy szerintem tudatosan álmodtál. Én még nem próbáltam, de biztos zsír lehetett.

2013. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
lehetséges
2013. jún. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most akk nincs olyan ember, akivel iesmi szintén történt, vagy profi, aki tudná a választ tutira, és hogy akkor hol csináltam hibát? Különben próbáltam kimondani, hogy azstrál, de nem jött össze xD
2013. jún. 24. 20:42
 7/11 Feri8703 ***** válasza:

Szerintem tudatos álom volt.

Nekem is volt nemrég.

Én kétszer vagy háromszor meg tudtam csinálni,hogy akkor "mentem visza" vagy ébredtem fel amikor akartam.

Minden részletet meg tudtam figyelni.

pl a falon lévő plakátról olvasni.

Ha jól tudom az asztrál utazást a tudatos álomból is el tudod érni.

2013. jún. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a valószínű amit a második mondott.

Amúgy minden ember kilép a testéből éjszakánként és utazik más dimenziókban, sokan 4D feletti dimenziókban is (a 4D az asztrál sík), de reggelre nem emlékszünk rájuk. Amúgy én úgy tudom hogy asztrális utazásnál az a legjobb ha az ember nem teljesen fáradt (ugyanúgy mint pl egy meditációnál, sokan ezért szokták reggel, amikor még kellően relaxáltak, de már nem fáradtak, azaz azt nem alvással összekapcsolva lehet tanulni.

2013. szept. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy az asztrálsíkon voltál. Ha ezt tovább fejleszted akkor jobb lesz az eredmény, de úgy tűnik elérted a haladó szintet. Az asztrálon minden megjelenik, gondolataid, félelmeid stb. Amúgy a tudatos álom is egyfajta asztrálutazás, ezen a vonalon is tovább tudsz menni, de sokan más technikát alkalmaznak.
2013. szept. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Elhatároztam az este, hogy tudatos álmom lesz és fogom tudni irányítani"


Ez amúgy nem elhatározás kérdése, hanem technikák és gyakorlás kérdése és persze fontos hogy az ember ne erőltesse. Haladó akkor vagy ha már ráéreztél arra hogyan is lehet irányítani.

2013. szept. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!