Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a pozitív...

Ti mit gondoltok a pozitív életszemléletről?

Figyelt kérdés

Van tapasztalatotok? Vagy elutasítjátok?


Az én világképemet egy az egyben átformálta az, hogy pozitívan gondolkodom és hogy a jóra és az építő jellegű gondolatokra összpontosítok. (Persze ez nem ment gyorsan.) Kíváncsi lennék, más hogy van ezzel.



2013. júl. 13. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem fontos a pozitív gondolkodás.

Én sajnos, nagyon negatív vagyok, így sok rossz dolog ér.

2013. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sok könyv van ebben a témában, érdemes olvasgatni. Lassan megy a változás, de megéri. Én már a 4. ilyen jellegű könyvet olvasom.
2013. júl. 13. 13:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Én mindenben optimista voltam, és mindig megszívtam, mert a dolgok rosszabbak, mint amilyennek gondoltam, ezért leszoktam róla.
2013. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rosszul tetted.
2013. júl. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A pesszimista sokkal jobb, vagy igazad van vagy kellemesen csalódsz.
2013. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem a pozitivitás a fő hajtóerőm. :)


Írták többen is, hogy ha a rosszra számítasz, pesszimista vagy, akkor maximum pozitívan csalódsz. A baj itt csak azzal van, hogy a Vonzás Törvénye értelmében ha a rosszra számítasz, akkor azt is fogod kapni, magyarul beigazolod a saját pesszimizmusodat, mert nem lesz pozitív csalódásod. (Persze most a szkeptikusoknak ez nem fog tetszeni, de azért leírtam.)

Nekem a pozitivitás nagyon durván bejön, főleg az utóbbi időben. Annyi tapasztalatom lett az elmúlt 2-3 hétben a Titokkal kapcsolatban, hogy az valami hihetetlen. És mindnek a pozitív gondolkodás volt az alapja, így az eredmények is pozitívak lettek.


Szóval én személy szerint úgy gondolom, hogy a világ sokkal szebb lesz, ha minél több pozitív ember fog élni a Földön. Mert ennek el kell jönnie, és el is fog jönni.


16/L


(Egyébként a koromhoz képest viszonylag sok élettapasztalattal rendelkezem, tehát nem szeretném, ha most ezen lennének fennakadva néhányan. Ha valamibe mindenképp bele akarsz kötni, akkor keress mást. Köszönöm.)

2013. júl. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az előző hozzászólást a 16 éves lánynak és köszönöm, hogy ezt megosztottad velünk. Jó volt olvasni.
2013. júl. 15. 13:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit, én örülök, ha ezekkel valakit tudok motiválni. :)
2013. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy nagy rakás kamu az egész! Elrugasztodott baromság
2017. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!