Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van az életemben egy olyan...

Van az életemben egy olyan ember, akit utálok (mert nagy szenvedést okozott nekem) és okoz is még a jelenlétével, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
De nem tudom kiiktatni az életemből, mert nem rajtam múlik.Ha rosszat kívánok neki az vissza felé sül el? Hisztek az ilyesmiben? Vagy az élettől visszakapja a rosszat(szenvedést),amit nekem okozott?
2013. aug. 1. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha rosszat kívánsz neki, vagy bármi rosszat teszel ellene, az - jól mondod - visszafelé is elsül. (merthogy odafelé is) Meg van írva a Mirdad Könyve c. könyvben, hogy a rossz, szenvedést vagy megalázást, veszteséget stb. okozó energiák ide - oda mennek a küldőik között. Csak ha valaki elengedi, nem küldi vissza, hanem menni hagyja, akkor tud megsemmisülni a folyamat.
2013. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyílván oka van annak, hogy veled ez történt, ezt kaptad a sorstól. Vagy oka, vagy célja van az Univerzumnak, amiből Nekedvalamilyen tanulságot kell levonni. Ha megtanultad a leckét, akkor az egész ügyet el kell felejtened, más szóval elengedni. Megolvashatod Colin C. Tipping könyvében, hogy még hálásnak is kell lenned az illetőnek, aki a szenvedést okozta, mert ő felvállalt egy negatív szerepet, ami által te tanulhatsz, kigyógyulhatsz valamilyen hátrányos szokásodból vagy tulajdonságodból. Jézus is megmondta: Ellenségeiteket is szeressétek.
2013. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Elgondolkodtatott... Én próbálok pozitív lenni e dologban,bár néha nehéz,de igyekszek.És szerintetek az élettől megkapja a büntetését?Nehogy már ő vígan,nyugodtan éljen tovább büntetlenül!
2013. aug. 1. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést kérdező kiről van szó? Apádról, nevelőapádról, mostoha anyádról?


Tudod minimum ismerni kellene a személyt, milyen közel állsz hozzá, mennyire vagy neki kiszolgáltatva- hisz csak akkor lehetne tanácsot adni.


az hogy valaki felé ártó gondolatokat szeretnél küldeni az nem megoldás, mert a lélek energiád amely szállítaná az ilyen gondolatot az visszatér hozzád épp olyan minőségbe. Ráadásul a lelket ritkán lehet rávenni a kegyetlen dolgokra, tehát lehet hogy megtöltöd indulattal és bizony benned marad!

2013. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ne aggódj, senki semmit nem visz el büntetlenül. A karmát hordozni kell, amíg ki nem javítjuk, vagy le nem dolgozzuk. De épp ezért neked sem hasznos ilyeneket gondolni, mondani, vagy még le is írni, hogy: nehogy már megússza büntetlenül.... Úgy-e ez nem egy szeretetteljes gondolat. Tartsd távol az elmédtől a leckéztetést és mindne negatív gondolatot, mert minden karmává válik, a gondolat is. ("ne KÍVÁND felebarátod házát..." stb. ) Még csak ne is kívánd!
2013. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én tényleg próbálok pozitív lenni,de egyszerűen nehéz elfogadnom,hogy az életemben van.Nap,mint nap ezen rágódok.Amúgy nem szülőről van szó.Egy csajról.A barátom sajna csinált hülyeséget,megcsalt vele pár hónapja.És most el kell tűrnöm azt,hogy nap,mint nap kapcsolatban van vele a munka miatt.Most a barátommal okés minden,de ezt nehéz legyűrnöm.Választásom sem sok van,vagy elviselem,vagy elhagyom a barátom,akkor tűnik el az életemből az a csaj is.Jó,mi?
2013. aug. 6. 22:38
 7/7 anonim válasza:
bocsásd meg és engedd el
2013. aug. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!