Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van olyan kezelés (van)...

Van olyan kezelés (van) amivel visszatudom hozni az érzéseimet? Teljesen kiégtek és megállás nélkül rosszra gondolok és hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
korregresszió de sehol nem találtam,vagy ilyen lélekvándorlás vagy nem tudom mik vannak még de semmi nem segített és már több feszültség felgyülemlett bennem mint például egyszerű szavak,vagy amik nem történtek meg vagy kellemetlen események.régen mintha érzésekkel gondolkodtam volna de most túl sok a folyamatos negatív gondolat és csak gondolkodom és fél pillanat sincs hogy élvezni tudjam amit tudom hogy akarom de nem érzem.a vonzás törvényeit hiába tudom mert már olyan dolgok is felidegesítenek ami sok sok éve történt,egyszóval még néhány éve csak a jelenben voltam és úgy tudtam gondolkozni de most csak is a gondolatok kötnek le amik jelentéktelenek vagy idegesítenek és hiába van jó napom mert egyszerűen a gondolatoktól kényszeresen stresszelek belül és van mikor furcsa mozdulatokat is végzek.a válaszokat komoly emberektől várom
2013. szept. 21. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha feszűltséget érzel az is érzés.

Ezt lehetne hasznosra fordítani,a fizikai munka jót tenne.


Vagy egy kis böjt,és mindjárt hálát is tudnál érezni,a végén.:)

2013. szept. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez igaz hogy az is érzés de épp ez az hogy a gondolatomba van a hiba a gondolat van a fejembe folyamatosan ha meg nevetek akkor egyáltalán nem olyan mintha úgy nevetnék mintha érzésből nevetnék.régen mint mondtam volt negatív és pozitív nap és nem úgy volt mint most ahogy leírtam mert folyamatosan pozitív voltam és ha negatív volt a hangulat akkor azt átéltem és miután relaxáltam elmúlt.de az is csak negatív érzés volt a gondolat csak néhány másodpercig tartott.
2013. szept. 22. 00:29
 3/9 A kérdező kommentje:
fizikai munkát csináltam mellette itt van a baj bennem,most egyiket sem csinálom de érzem hogy belül kell rendet tenni és mellette fizikai munkát végezni és erre várok választ mert sok mindent kipróbáltam sokáig alternatív gyógymódot
2013. szept. 22. 00:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Meditálj.
2013. szept. 22. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a kérdésre nem tudna senki válaszolni esetleg? leírtam hogy kipróbáltam már mindent.
2013. szept. 22. 19:24
 6/9 anonim válasza:

Én azt javasolnám neked, hogy próbálj eltekinteni az állapotodtól, és inkább másoknak segíts. Ha fizikailag nem bírnád, próbáld meghallgatni őket. Mindig találsz olyan embereket (is), akik náladnál sokkal rosszabb helyzetben vannak, vagy lelkileg, vagy fizikailag. Ilyenkor megindul az emberben a hála érzése, hogy még is milyen jó nekem.


A másik ötletem, hogy próbálj lelket gyönyörködtető filmeket, természetfilmet nézni. Ma már létezik sok értékesebb, igényesebb sorozat is, ami által gondolatok ébrednek benned, és azokon kezdesz gondolkodni a saját állapotod helyett.


A harmadik az olvasás. Ha a cselekményekre, a párbeszédekre figyelsz, akkor a fantáziád által egy másik világba kerülsz. Ezáltal is megpihenhetsz a nyomasztó gondolatok áradatától.


Egyébként pedig az agykontroll is segít, abban a tekintetben, hogy próbálod tovább engedni a negatív gondolatokat, és nem szövögeted. Szabad ott lennie, de te ne foglalkozz vele. Próbáld értékes dolgokkal lekötni a figyelmedet. A fizikai munka is segít, főleg, ha kreativitást igényel. Ha valami hasznosat készítesz, az örömmel fog eltölteni.

2013. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ azt hiszem akkor az agykontrollra feltétlen számítok
2013. szept. 22. 22:28
 8/9 anonim válasza:

Pontosítani szeretném az előző hozzászólásomat, hogy az agykontrollból annyi a hasznos, hogy a segítségével kordában tudjuk tartani a gondolatok áradatát. Még pedig azzal, hogy nem kapaszkodsz belé, vagy is ellenállsz a kísértésnek, hogy tovább, és tovább sződd! Tehát segít megfékezni az "agymenést", és azt tudd mondani az elmédnek, hogy csönd.


Az agykontroll többi részét már nem ajánlanám, hogy pl. "rákoncentrálok", hogy legyen egy autóm, és lám lesz is, stb. Ezek olyan kívánságok, amik esetleg működhetnek, de valószínű, hogy még nem vagyunk lelkileg "érettek" rá, így jobb, ha nem teljesülnek. Ha még is ragaszkodunk valamihez, akkor azzal elnyertük ebben a világban a jutalmunkat.


Én úgy hiszem, hogy semmi sincs véletlenül, ha valami felszínre kerül, vagy szenvedést okoz, akkor annak oka van, még pedig valamire figyelmeztetés, hogy valami nincs rendben. A betegség is egyfajta figyelmeztetés lehet a lelki problémákra.


A pozitív gondolkodás is jó dolog. Persze mondhatod, hogy könnyű ezt mondani. De az is biztos, ha negatív gondolatokkal vagyunk tele, akkor nem fogjuk meglátni csak a kellemetlen dolgokat, csak hogy az ego önigazolást nyerjen valamiben, hogy lám-lám megmondtam, én vagyok a legszerencsétlenebb. Az ego szeret kitűnni valamiben, legyen az a legjobb vagy pont az ellenkezője.

2013. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igyekszem átprogramozni az agyam és láttam az agykontrollos oldalon hogy négy nap alatt meglehet tanulni élethűen festeni,nagyon ügyetlen vagyok és azt akarom még megtudni hogy érdemes e arra elmennem miután elvégeztem a négy napos tanfolyamot mert eléggé elkezdett érdekelni.
2013. szept. 23. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!