Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miert van az hogy mikor...

Miert van az hogy mikor megnezem az orat mindig 02. 02 vagy 03. 03 vagy 22.22 vagy 11.11?

Figyelt kérdés
mindig ez van masr 1 vagy 2 hete mindig csak ilyenkor nezek az orara az ora megegyezik a perccel. van valami jelentösége?
2013. szept. 24. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Megnézed máskor is, csak az nem hagy nyomot, mert nem valamilyen kiemelkedő számsor. Valószinűleg a 11:47 nem túl különleges, arra később nem fogsz emlékezni, vagy a ránézés pillanatában nem tűnik fel.
2013. szept. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak jók a "megérzéseid" arról, mikor kell az órára nézni. :)
2013. szept. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azért van, mert te vagy a sárkány vére.
2013. szept. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
SZERINTEM IS :o
2013. szept. 25. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:

kérdező...ugyanígy van velem is.

de vki azt írta előbb h megnézem máskor is az nem tudatosodik.hát nem!!!!

nagyon ritkán nézem meg, de ált a következő időpontok szoktak lenni,

hajnalban 2:22, 3:31 v 3:33

napközben 10:11, 10:22

11:22,11:33,11:44


és amikor este felriadok és pont akkor nyitom ki a szeme, mikor ennyit mutat az óra, kicsit idegesítő.

főleg, úgy, h sok rémisztgetős filmben is ezekre a lélektani időpontokra jut mindig vmi félelmetes esemény.

próbáltam már azt is, h felriadok este, direkt nem nézek az órára, húzom pár percig, hát más időt mutat majd, és amikor odanézek pont 3:33 van.

lúdbőrzik ilyenkor a hátam.

2013. szept. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!