Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit láthatott a párom? Nem...

Mit láthatott a párom? Nem hiszem, hogy hazudott de elég különös.

Figyelt kérdés

Tegnap előtt olyan 20-21óra körül jött haza a munkából.Azt mondja, hogy amikor a kivilágítattlan részhez ért az úton észre vett kb.10m magasan egy fura ovális fénykört amibe volt még kb.20-30 világító fény.Előtte mozgott a magasba olyan "kifli alakzatba".

Azt mondta, végig ment előtte kb. 10-15m-rel.Először azt hitte valami oda világít aztán látta, hogy semmi nem világít oda.Pár perc után már parázni kezdett, mert ha lelasított a fény is lassabban haladt, ha gyorsított akkor a fény is és a kapunknál megállt és ott egy helyben mozgott ugyan úgy, mint menet közben és addig nem hallatszó különös hangott hallott aztán berohant.Mikor bejött levolt főve teljesen, zihált és megse tudott szólalni csak mutogatott és folyt a könnye.Biztos vagyok benne, hogy nem csak kitalálta.Egy felnőtt,komoly nő és azt a félelmet ami rajta látszott senki sem tud megjátszani.

Elképzelésem sincs milehetett az..kiakartam menni megnézni de könyörgött, hogy ne menjek ki.Még egy óra múlva is remegett.


2013. szept. 25. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Idegrendszeri zavar.
2013. szept. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerelem, szex?


Akkor ez a vibrátor.

2013. szept. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy skizofrén.

Vagy azért szerelem, szex kategória mert ezzel a sztorival fedi az asszony hogy miért ért haza később.

2013. szept. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jajj, mit zavar az Titeket, hogy hova írtam?!

A páromról van szó, így a párkapcsolat témakörbe írtam.

Ha nem tudsz normálisat írni görgess szépen tovább!

2013. szept. 25. 15:33
 5/8 anonim válasza:

Akkor írok normálisat!

Egyértelmű hogy mit látott: UFO!

2013. szept. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Valaki már díszíti a házát karácsonyra :D
2013. szept. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

- Drágám, miért csak éjfélkor értél haza?

- Megkergetett egy nagy, szőrős ufo.

2013. szept. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%

Vehetnétek kicsit komolyabban a kérdést, és a kérdezőt is.

Nem tudom, hogy mit láthatott a párod, de valószínűleg valóban átélte.

Tudod kérdező az a baj ezekkel a "tapasztalásokkal", hogy aki átéli nem igen mer róla beszélni, mert

1. vagy hülyének nézik

2. vagy azt gondolják róla hogy hazudik.

Sokan úgy gondolják, hogy a világ annyi, mint amennyi emberi érzékszervekkel érzékelhető. Tévednek.

2013. szept. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!