Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt valakinek az elpusztult...

Volt valakinek az elpusztult állatával kapcsolatosan valami ezoterikus élménye?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
az ezotéria egy tág fogalom. gondolom paranormálisra gondolsz?
2013. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meglehet, nem igazán vagyok tisztában a fogalmakkal, bocsi.
2013. okt. 14. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:

arra ébredtem hogy vmi kaparja az ajtót.

felkelek, a félhomályban az ajtónál a nemrég meghalt cicámat láttam.Nagyon szerettem, rámnézett, és egyre jobban elkezdte kaparni az ajtót.

Kiengedtem az ajtóm, de a víz kivert, úgy féltem, a szívem sztem 200 at vert percenként.

Az udvaron a macska kicsit előrébb rohant, majd megállt és rámnézett, nyávogott egyet, még a kutyánk is kijött a kutyaházból erre, megismerte a hangját, elindultam felé, ő megint előrébb futott, majd visszanézett rám, elkezdtem menni utána, nem is sejtettem hova megy, kimentünk a hátsó kertbe, oda temettem el régen.

Megállt azon a helyen, és utoljára rám nézett majd eltűnt.

Sírva mentem vissza aludni.

másnap anyu felkelt, és kérdezi h a kaparásnyomok hogy keletkeztek az ajtón, eddig nem volt ott semmi.

mondtam neki este vendég volta házban.Kimentünk megnézni cica sírját, és ott is kaparásnyom látszódott.

2013. okt. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a cicámmal kapcsolatos élményt tudok mondani. Amikor elment, hetekig jelent meg az álmomban, és mindig vigasztalt. Pár hónappal később neten találtam egy hirdetést, hogy egy cicának keresnek gazdit. Nagyon hasonlított az arca az előző cicámra, akivel együtt nőttem fel. Egyszerűen nem tudtam mi vezérel (nem akartam másik cicát), de mégis írtam a hirdetőnek. Kicsit furdalt a lelkiismeret, mert nem akartam senkivel sem pótolni Őt. Kértem aznap este a cicámat, hogy ha ő küldte hozzám az új cicust, adjon valami egyértelmű jelet. Másnap kaptam egy e-mailt, hogy a cicusnak van egy testvére is, nem tudnak elszakadni egymástól, kiskoruk óta együtt vannak. Ennél egyértelműbb jelet nem kaphattam volna, azt hiszem. Azóta ketten élnek velem. :) De az előző cicám még mindig nagyon hiányzik. Soha senki és semmi nem fogja betölteni azt az űrt, amit érzek a szívemben...
2013. okt. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nyaralni voltam és megálmodtam hogy elpusztult a vitorláshalam. Mikor hazaértem megtaláltam a kiszáradt testét az akvárium mögött. Kiugrott...
2013. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!