Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fehér fény volt a szobámban!...

Fehér fény volt a szobámban! Mi lehetett?

Figyelt kérdés

Aznap szakítottunk a barátnőmmel (2 év után ). Nagyon fájt nekem.

Este lefekvés előtt éppen behunytam a szemem és egy hófehér fehér fény beterítette a szobát mögülem. Nem mertem megfordulni, annyira beparáztam. Pár perc múlva eltűnt.

Az eset után titokban beszéltem barátnőm anyjával (aki görög katolikus), és Ö azt mondta, hogy a fehér fény jót jelent.Ennyire emlékszem belőle. Kb. 10 éve történt, csak most eszembe jutott. Értelmes, normális válaszokat kérnék.


2013. dec. 15. 17:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Minden redőny le volt húzva tökig, tehát nem az autók fénye. Másképpen olyan erős fény nem jelenik meg kívülről.
2013. dec. 15. 17:54
 2/11 anonim ***** válasza:

Gömbvillám, vagy UFO.

De sok minden más is lehet, fiziológiai magyarázat, ha erősen hunytad le a szemed, utána valamilyen, látóidegi

ok, vagy neurológiai, stb.....

2013. dec. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csukott szemmel is érzékelhető volt valami, mint amikor belesüt a szemedbe nap. Kinyitottam a szememet, és akkor paráztam be, hogy mi lehet ez a fény mögöttem. Nem mertem megfordulni, mert arra gondoltam mi lesz, ha valami rossz történik velem.
2013. dec. 15. 18:21
 4/11 anonim ***** válasza:
A baratnöd angyala volt.
2013. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Te vágod a szisztémát, látom.
2013. dec. 15. 19:13
 6/11 A kérdező kommentje:
Most kérdeztem meg először. Lehet keversz valakivel.
2013. dec. 15. 19:34
 7/11 A kérdező kommentje:
A kérdésre szorítkazni.
2013. dec. 15. 19:34
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha hülyeség, hagyjuk az egészet, téma lezárva.
2013. dec. 15. 19:35
 9/11 anonim ***** válasza:
elaludtál, álmodtál, vagy valaki felkapcsolta a villanyt
2013. dec. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Boldi11 ***** válasza:
Maga a tudatod is előidézhett,mert ahogy olvasom"nagyon fájt nekem" az emlék felidézése felszabadíthat olyan erős érzelmeket melyeket az agyad kivetít,tehát a fény valójában nem volt ott csak szar szó de valószínüleg halucináltad ,de az mindenképpen bíztató h fehér fény nem pedig a szoba elsötétülése mert a fehér mindig boldogságot tisztaságot jelent ,tehát te a boldog időkre emlékezhettél.
2013. dec. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!