Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek a február 22...

Ti hisztek a február 22 edikei világvégében? én kezdek mert még nem esett hó szerintem ha esni fog az nem kis mennyiség lesz

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb már csak bejön az egyik:)
2014. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne már!

Akkor tuti elmegy a tippmixem.

2014. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel Thor és Stark nagy haverok lettek, egész jók az esélyeink.
2014. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Világvége azért nem lesz, de tényleg nagy hó jön.
2014. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Május 7. és zombi apokalipszis lesz...
2014. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mi nagy túlélők vagyunk mert eddig jó sokféle apokalipszist meg miegyébmást átvészeltünk anélkül hogy jelentős öngyilkos merénylések lettek volna. Csak a szokásos.

De a zombis rész azért jó mert mindig az USA-ban van csak. :) Akkor mi jók leszünk. Meg szinte mindent ismerünk amivel ki tudjuk nyírni őket. Bnőmmel meg is beszéltük hogy egymáshoz nem fogunk menni agyért. :D Majd ásó kapa gépfegyver és puszi.

2014. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
El lett irva - feb. 29. a vilagvege datuma (mobilrol irok, emiatt nincs ekezet).
2014. jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"én kezdek mert még nem esett hó szerintem ha esni fog az nem kis mennyiség lesz"


Már azért lesz világvége, mert Magyarországon nem esett a hó? Amelyik országban esett/esik, ott nem lesz világvége? Komolyan nem értem.

2014. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szóval a lakótársam szülinapját még meg tudjuk tartani, de az enyémet pont nem? De szemétség.
2014. jan. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Milyen viking világvége? A Ragnarök? Ez az elmélet már csak azért is bukta, mert a Ragnaröknek nincs konkrét dátuma, a jóslat szerint az emberiség három koron keresztüli elaljasodása és három kemény tél előzi meg, melyek között nincs nyár.

Ekkor Fenrir letépi láncait, s végtelen éhségében Midgardra veti magát. Skôll és Haki, szintén farkasok, elnyelik a napot, a holdat és a csillagokat. Közben Surtr, a lángóriások leghatalmasabbika Múspelheimrből vezeti seregét az Istenek és Midgard ellen. Loki pedig hada élén Hélheimrből támadja meg a világot. Ahogy az ellenség a Bifröstre lép, Heimdall megfújja kürtjét, a Gjallarhornt, mire Odin az Einherjarokból álló többmilliós seregét kivezeti a Valhallából és megütköznek az Istenek ellenségeivel. Csaknem az összes Áz meghal, a gonosz elbukik és a maradék istenek egy új, szebb, tökéletesebb világ felett uralkodnak majd, ahol mindenki boldog lesz.

Hogy jön ide február 22?

2014. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!