Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek sellők?

Szerintetek léteznek sellők?

Figyelt kérdés

nem olyan rajzfilm figurákra gondolok hosszú hajjal stb.

Itt egy video és találtak egy testet is álítólag.


[link]



2014. márc. 8. 12:46
1 2 3 4 5 6 7
 2/63 anonim válasza:
58%
Szerintem nem de semmi sem lehetetlen!
2014. márc. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:

Akkor nézd végig a videókat.:)


Szerinted mind hamis?

2014. márc. 8. 12:56
 4/63 anonim ***** válasza:
96%
Állítólag ez a sellő dolog tulajdonképpen egy embernél nagyon ritkán előforduló "torzképződmény"-re vezethető vissza, amikor nem alakul ki két láb, hanem valamikor az embrionális életben "összeforrnak" és a halak farkához hasonló testrész alakul ki.
2014. márc. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos el kell keserítselek kedves kérdező, de a linkelt videók egy áldokumentum játékfilmből vannak, amit az Animal Planet készített el. A címe: Mermaid - The new evidence. Saját bevallásuk szerint is a leközölt felvételek nem valósak, csak eljátszottak a gondolattal, hogy mi lenne, ha léteznének sellők.

Csak a sok hülye ember, meg kivagdosta a filmből a videó részleteket és elkezdte terjeszteni, mintha valódiak lennének.


Vannak egyébként születési rendellenességek is.

Az úgynevezett sellő-szindróma azt jelenti, hogy az újszülött lábai a háttól lefelé egészen a talpakig összenőttek.

Íme:

[link]

A legismertebb egyik ilyen beteget, Shiloh Pepin-nek hívták, egy kislányt.


És bár szerintem sellők nem léteznek, lehet valamilyen alapjuk ezeknek a lényeknek. Az egyik ilyen, hogy a neves biológus is látott már különös élőlényt ami majom és hal keverékének tűnt:

[link]


De van egy halfajta is, aminek emberi archoz hasonló kinézetű a feje. Gondold el, hogy ilyen a középkorban kidugta a fejét és máris rásütötték, hogy sellő:

https://www.youtube.com/watch?v=gTVwgvqhwn8


A modern sellők legendájához még hozzájátszottak a korabeli tetem hamisítások és a preparációk, amiket vagy művészek vagy csak szenzációhajhász emberek készítettek.


George Adamski

2014. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:

De amit találtak és boncoltak az nem volt eredeti?

És ami a barlangrajzokon van az is hamis?


És ne keverjük a genetikai betegségekkel mutációval.

a víz alatt élő sellőkre gondoltam.


Tudom hogy dokumentumfilm, és a fele fikció.

2014. márc. 8. 13:46
 7/63 A kérdező kommentje:

de nekik karjaik voltak és használtak eszközöket is!

Találtak ilyen tárgyakat is!

2014. márc. 8. 13:48
 8/63 anonim ***** válasza:
60%

Biológiai szempontból lehetetlen. Az ember emlős, így az ivarsejtjeik nem képesek összekapcsolódni. A genomjuk is teljesen különböző. Ha pedig a sellő egy külön élőlény lenne, akkor sem élhetne teljesen a víz alatt, néha fel kéne jönnie levegőt venni. Akkor pedig eddig simán észrevehettük volna. A barlangrajzok és egyebek pedig mind hamisítványok. Nem a fele hamisítvány, hanem az egész.

Abban pedig, hogy akkor mégis hogy keletkezett, részben egyetértek Adamskival. De a Matsuba Koi nem nagyon járulhatott hozzá a mítoszhoz, hiszen eddig csak a japán tengerekben látták. A legvalószínűbb az, hogy a dugongok miatt alakult ki a sellők legendája.

névte2en

2014. márc. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:

szerintem léteznek különálló fajként nem emberek semmi közük az emberekhez..

amúgy a víz alatti felvételről mi a véleményed amikor odanyúl az ablakhoz.inkább egy ufó-ra hasonlít.

2014. márc. 8. 15:12
 10/63 A kérdező kommentje:

AMúgy köszönöm a válaszokat.:)

De még várom a hívők válaszát is.

2014. márc. 8. 15:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!