Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek sellők?

Szerintetek léteznek sellők?

Figyelt kérdés

nem olyan rajzfilm figurákra gondolok hosszú hajjal stb.

Itt egy video és találtak egy testet is álítólag.


[link]



2014. márc. 8. 12:46
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 A kérdező kommentje:

Nem vagyok retardált azért válogasd meg a szavaidat!

:D most szétröhögtem magam rajtad.

Sajnálom hogy ennyire gyökér vagy.Jól írta a 38-as menjél sz*pd le Darwint.:)

2014. márc. 22. 15:13
 42/63 anonim ***** válasza:
39%

"Nem vagyok retardált azért válogasd meg a szavaidat! "

De. Az vagy. Ne értsen már egy tizenéves jobban ezekhez a dolgokhoz!

":D most szétröhögtem magam rajtad. "

Tökéletes példázata a logikátlanságodnak és a magasfokú retardációdnak.

"Sajnálom hogy ennyire gyökér vagy."

Sajnálom, hogy ostoba, hiszékeny, és szellemileg "enyhén" visszamaradott vagy.

"Jól írta a 38-as menjél sz*pd le Darwint.:)"

Köszönöm, hogy ismét alátámasztottál, és bebizonyítottad a fenti állításaimat. Emellett pedig részvétem, hogy az ostobaságod és a szüleid miatt érzett lelki frusztrációdat csak így tudod levezetni... És nem, nem fogok a te alpári, egyszerű szintedre süllyedni, mert több eszem van annál, hogy leálljak veszekedni idióta tizenévesekkel, akiknek a legnagyobb elért céljuk az életükben a mcdonaldsban betöltött takarítói állás lesz. :)

2014. márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
47%

" És nem, nem fogok a te alpári, egyszerű szintedre süllyedni"


Pedig pont azt csináltad az előbb, a lekezelő stílusoddal! :D

2014. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:

Dehogy. Nálam az alpári stílus az alpári beszédnél kezdődik. Én meg tudtommal semmi moderálhatót nem írtam. Egyszerűen csak próbáltam elhalgattatni a kérdezőt, hogy rájöjjön végre, hogy nincsenek sellők.

névte2en

2014. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 A kérdező kommentje:

Elhallgattatni? Mi az már jó hogy már nem mondod meg mikor mit írok és miben hiszek...

Azért az erős túlzás hogy csak így kijelented, hogy "nincsenek".Tőlem hidd azt hogy nincsenek,de én nem zárom ki még mindig a lehetőségét a létezésüknek.

Esküszöm ha lesz rá mód én tuti megfogom mutatni neked és majd leesik az állad.

2014. márc. 23. 10:14
 46/63 anonim ***** válasza:
0%

"Azért az erős túlzás hogy csak így kijelented, hogy "nincsenek""

Nem az. A hozzád hasonló emberek hisznek a mai napig abban, hogy a Föld belsejében van egy másik Föld. Méghozzá szintén amiatt, ami miatt te a sellőkben hiszel: mert attól még, hogy valamit nem lehet látni, még létezhet. De nem. A fizika törvényeivel egyszerűen meg lehet cáfolni a Belső Föld "elméletet". Ahogy a sellőket is egykönnyen meg lehet cáfolni a biológia útján.

"Esküszöm ha lesz rá mód én tuti megfogom mutatni neked és majd leesik az állad."

De nincs rá mód. Ajánlott szakirodalom:

[link]

Majd ha elvégzed a hatodik osztályt, tudni fogod, hogy a biológia alapjai szerint LEHETETLEN a sellők létezése.

névte2en

2014. márc. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 A kérdező kommentje:

De nem érted már meg hogy a biológia könyv abban nincsenek benne a még felfedezetlen fajok..

Az óceánok 60%-a nincs még felfedezve!

De jó hogy nem vagyok szűk-látókörű.Én nem sértegettelek hogy ostoba vagy meg ilyenek mert te másban hiszel.

Az időmet nem pazarlom erre és ilyen emberekkel nem is foglalkozom többé.

2014. márc. 23. 20:59
 48/63 anonim ***** válasza:
0%

"De nem érted már meg hogy a biológia könyv abban nincsenek benne a még felfedezetlen fajok.. "

... És még mindig nem érted meg. Az evolúció, a divergens/konvergens fejlődés, a gének, stb. mind-mind cáfolja a sellők létezését! Nem kell ahhoz teljesen felfedezni az óceánokat, hogy tudjuk, mi létezik és mi nem. Ahogy például nem kell a Napba utaznunk, hogy megállapítsuk azt, hogy nem lehetséges ott az élet kialakulása. Ez a tudomány csodája.

"De jó hogy nem vagyok szűk-látókörű"

De, az vagy. Azt hiszed, hogy csak egyféleképp lehet valaminek a nem-létezését bebizonyítani. Ezt hívják a valóságban szűklátókörűségnek.

"Én nem sértegettelek"

":D most szétröhögtem magam rajtad.

Sajnálom hogy ennyire gyökér vagy.Jól írta a 38-as menjél sz*pd le Darwint.:)"

A különbség az, hogy én nem veszem fel a kicsinyes viselkedésed, mivel lerí, hogy fiatal vagy.

"mert te másban hiszel. "

De ez nem hit! Ez TUDNI lehet. Tanulj egy kis biológiát. Ameddig nem ismered ezt a tudományágat, addig ne okoskodj, hogy mi létezhet, és mi nem.

"Az időmet nem pazarlom erre és ilyen emberekkel nem is foglalkozom többé."

Tökéletesen igazad van. Ahelyett, hogy tanulnál biológiát a holnapi napra, itt ütöd el az idődet. Kívánom, hogy idősebb korodban megértsd, miért is lehetetlen az egész.

névte2en

2014. márc. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim válasza:

[link]

Ebben a cikkben az 1. és a 3. kép a H2o meséből van,a 2. és a 4. pedig jelmez.Ezzel szemben szerintem léteznek sellők :)

csak az emberek még nem látták őket!

2014. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:

"És még mindig nem érted meg. Az evolúció, a divergens/konvergens fejlődés, a gének, stb. mind-mind cáfolja a sellők létezését!"


Sokáig ellent mondott a Newton törvényeinek a méhek repülése, és még is képesek voltak rá. Ennyit arról, hogy mi létezhet a jelenlegi ismereteink alapján és mi nem. Az evolúció is csak egy elmélet, nem pedig egy tény bármennyire is erőlködik Dawkins vagy bárki más, nagy okos.

Attól hogy egy hipotézist objektív bizonyítékok támasztanak alá, még nem lesz tény, csak legfeljebb tudományos elméletté erősödik. De ez megdőlhet!


Remek példa erre az éterelmélet:

A fényről (és az elektromágneses sugárzásról) bebizonyosodott, hogy hullám és emiatt arra következtettek, hogy szükség van hozzá közvetítő közegre, mivel minden hullámnak szüksége van hozzá ezt hívták éternek. Gyakorlatilag tényként kezelték a létezését, hosszú időn keresztül. Míg nem nagy nehezen megdőlt. (3 kísérlet is kellet hozzá)


Miért ne történhetne e ez meg még egyszer igaz az iskolában evolúcióra?

Miért ne létezhetnének sellők?

Sőt! Miért ne lehetne igaz az egész ezoterika, amit humbugnak gondolatok?


Hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem léteznek sellők!

(Létezik evolúció is, de nem egészen úgy működik mint ahogy tanítják az iskolában.)

2014. ápr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!