Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem nagyon szoktam kérdéseket...

Boldi11 kérdése:

Nem nagyon szoktam kérdéseket feltenni de valami szöget ütött a fejembe. Szerintetek lehetséges, hogy az univerzum egy hatalmas egyenlet?

Figyelt kérdés

Ezen azt értem ,hogy az egyenlet két oldalán a pozitív és a negatív áll amelyeknek ugyebár ki kell ,hogy egyenlítsék egymást. Egy példa is lenne rá: Isten ellentéte a sátán amelyek kiegyenlítik egymást így nem billen meg az egyenlet.

Mit gondoltok erről ?


2014. márc. 9. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Tagadhatatlan, hogy van alapja. Ki honnan nézi. Én egy iszonyatosan nagy csatát látok, ahogy az általad említett negatív és pozitív fél egymásnak lódul, hogy nyerjen. De ahogy jó nincs rossz nélkül úgy fény sem árnyék nélkül. Senki, soha nem fog nyerni mert ez így jó.
2014. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
lehet
2014. márc. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes válaszokat :)
2014. márc. 9. 20:45
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Inkább mérleg!


Nem csak az egyenlőség a lényeg hanem az Egyensúly!!!!


És a kettő nem ugyanaz!!!

2014. márc. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egyenlet attól egyenlet, hogy a két oldalán egyenlő dolgok vannak. Ha az egyik oldalon minden negatív, a másikon minden pozitív, akkor az nem egyenlet. Ezt csak pontosításképp, de tegyük fel, hogy abszolútértéket veszünk, és akkor rendben.


De ettől még nem lesz egy egyenlet az univerzum, legfeljebb egyenlettel leírható.

2014. márc. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4. Én ezt magától értetődőnek gondoltam mivel az egyenlet egyik fő jellemzője a mérlegelv.
2014. márc. 10. 16:23
 7/17 anonim ***** válasza:
Úgy hívom, hogy kétpólusú univerzum. Mindennek megvan az ellentéte (amit mi felruházunk pozitív vagy negatív címkével).
2014. márc. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Sátán nem ellentéte Istennek,hanem elensége Úgy,vagy még jobban,mint a Gonoszkoalíció a FIDESZ-nek. Sátán Isten trónjára pájázik. Itt szó nincs egyenletről.Megsemmisítésről igen.
2014. márc. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2014. márc. 10. 21:22
 10/17 anonim ***** válasza:
grat feltaláltad a dualizmust...
2014. márc. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!