Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért kelek fel minden éjjel...

Miért kelek fel minden éjjel 1 órakor?

Figyelt kérdés

Nem tudom mitől van,de már nagyon idegesítő,mert nem tudok visszaaludni,ezáltal pedig az iskola is nehezebb,meg nehezebb felkelni is...

Meg mindig olyan rossz érzésem támad,mintha valaki figyelne,és nagyon félek.

Amúgy nem mindig egy órakor szoktam felkelni,valamikor négykor.

Azért tettem az ezotéria kategóriába,mert sokan azt mondják,hogy azért van,mert valaki ott van,de nem tudom.

Ja,és amikor felkelek elég furcsa dolgok szoktak történni...

Mondok egyet:

Egyszer volt olyan,hogy felkeltem,nem tudtam visszaaludni,nagyon féltem,és ezek mellé még jött az is,hogy valaki belelehelt a fülembe.

Meg volt olyan is,hogy tisztán hallottam,hogy valaki a hátam mögött veszi a levegőt.

Annyira félek,hogy már nappal sem nagyon szoktam bemenni a szobába,mert nagyon rossz ott bent.

Bunkó válaszok nem kellenek!

Köszönöm!



2014. ápr. 12. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. Szellem vagy valami ami megszállta a szobád

2. Beképzelted

3. Rossz alvó vagy

2014. ápr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Oké,köszi.

Rossz alvó nem hinném,mert csak azóta van ez,mióta új házba költöztünk....

2014. ápr. 12. 13:33
 3/11 anonim ***** válasza:
A zembernek van egy belső órája, elég pontos. 1 alvási ciklus pedig másfél óra, tehát az időközöket nézve egyszerűen az agyad ébreszt ciklus végén. A nyilvánvaló magyarázat az, hoyg valami zavar az alvásban. Akár egy egyszerű villanykörte, vagy beszűrődő fény is okozhatj,a hogy az agy ébreszt, de ugyanígy hangok és más külső jelek is felzavarnak. Vedd figyelmbe, hoyg te alszol, nem az agyad, az továbbra is működik és érzékel. Első megoldásként próbálj máshol aludni, használj szemkötőt és füldugót.
2014. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi,aludtam már máshol,de ott nincs ilyen,csak az én szobámban.

Ezért kicsit furcsa.

Meg máshol nem is félek,csak ott...

2014. ápr. 12. 13:39
 5/11 anonim válasza:

Sziasztok!

Mivel azt mondják a szellemek ilyen szürke meg fekete átlátszó valamik, hogyan lehelhet valakinek a fülébe? Nincs tüdeje. De mondjuk levegőből van vagy valami olyasmi és "belenyúlt" a fülébe. De levegőt venni meg beszélni hogy tudna?

Feltettem egy kérdést a szellemekkel kapcsolatban. Mivel ide érkezett válasz, ki szeretném rakni ide is, hátha van olyan, aki tudna válaszolni. http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

Esetleg a kérdezőt is érdekelheti, mivel én felhoztam pár ész szerű érvet a szellemek létezése ellen, várom, hogy megcáfolják. Ha nem tudják, nincs mitől félni. :D De amúgy sem kell, ha léteznének.

2014. ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kérdezted,hogy miből vannak a szellemek.

A szellemeknek asztráltestük van.

Abban egyetértek veled,hogy nem tudnak beszélni nyelvi nélkül stb..

De azért gondoljunk bele abba is,hogy a szellemek teljesen más lények mint mi...

Mi van,ha nekik nincs is szükségük nyelvre a beszédhez,agyra a gondolkodáshoz?

Meg az is furcsa,hogy csak abban a szobában,csak ezekben az időpontokban.

Meg szerintem azt nagyon nehéz beképzelni,hogy valami belelehel a füledbe,nem egyszer.

Sokszor már félek elaludni is,mert tudom,hogy megint fel fogok kelni,és félni fogok,és nem fogok tudni visszaaludni.

Nagyon rossz ez az érzés.

2014. ápr. 12. 14:31
 7/11 anonim válasza:
Lehetséges amit írtál, van, amikor találok valami témát, ami kicsit ijesztő és beleásom magam, majd éjjel nem nagyon alszom tőle, de aztán elmúlik pár nap múlva. Nem lehet, hogy megszoktad már hogy mindig akkor felkelsz és beképzeled a dolgokat? Egyébként én nagyon félős vagyok, és emlékszem, kiskoromban volt amikor felébredtem és egyfolytában a nevemet suttogta valaki, vagyis ezt hallottam, hiába fogtam be a fülem vagy akármi, de szerintem csak beképzeltem. Ha valami ilyen bajom van, mindig elkezdek szkeptikusan gondolkodni, ellenérveket felhozni, és ettől megnyugszom. Egy szellem egyébként végtelenségig "él" vagy nem? Mert ha igen, akkor már a világ megszületése óta ma már hegyén hátán lennének a szellemek, olyan sok lenne belőlük. Lehet h most nagyon nagy baromnak hisznek azok, akik többet tudnak ezekről a lényekről, mint én, én csak átgondolom ezt az egészet paraszti ésszel. Előző voltam
2014. ápr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Általános iskolás korom óta majdnem minden este 3 óra 33 perckor felébredtem.

Nem tudtam hova tenni a dolgot.Az elején nem értettem miért van.Akkoriban még nem volt internet, nem tudtam semmit sem olvasgatni.De ezek a jelenségek folytatódtak, középiskolában, az egyetem alatt és mostanában is van.

Sok dolgot írhatnék mit tapasztaltam ilyenkor, de némelyik annyira rémísztő ha még csak visszagondolok rá, az is felkavar.

Digitális óra van a szobámban ad egy kis fényt este.

Egyik este aludtam, és azt hallom valaki a a nevemen szólít.

Azt hittem édesanyám az, mondtam is neki félálomban, hogy hagyjon aludni.De pár pillanat múlva megint hallottam a nevem.Ekkor kidugtam a fejem a takaró alól és egy fekete alak állt az ágyam végén és rám nézett.

Olyan hideg lett a szobában hogy lúdbőrzött az egész testem.nem mertem felkelni, hogy a lámpát felkapcsoljam.ekkor azt vettem észre, hogy megindul felém, valami olyat éreztem akkor, mintha szívem megakarna állni az ijedtségtől.kiugrottam az ágyból és felkapcsoltam a lámpát.

Ekkor vettem észre, hogy ahol állt az ágyam végén, korom és por maradvány maradt ott.Még anyu is feljött, és kérdezte miért kiabáltam, rögtön meglátta a koszt és a kormot, ő se értette hogy került oda.

2014. ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azt hittem,csak én vagyok egyedül ilyen,de úgy látszik,hogy nem.

2014. ápr. 12. 14:54
 10/11 anonim válasza:
Ez elég érdekes, olvasni is rossz volt fényes nappal.
2014. ápr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!