Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy tudom megnövelni a...

Hogy tudom megnövelni a bioelektromosságom energiáját?

Figyelt kérdés
2014. máj. 7. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
nyúlj bele a konektorba
2014. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elektromos angolna az jó segítséget tenne neked!

Teljesen bioáramot termel, testazonos dolog!

Csak nem számodra!

2014. máj. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Heroin vagy LSD segítségével. xD
2014. máj. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jógáz és meditálj.
2014. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. A bioelektromosság egy felkapott szó, amivel az ostobák próbálják magukat tudományosnak előadni, vagy egy-egy termékket rásózni a vevőkre. Teljesen máshogy működik, mint az a köztudatban él, és nincs semmi olyan energiája, amit növelni lehetne.
2014. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dugj fel egy napelemet meg egy szélkereket, utána pedig egy vizierőművet és egy geotermikus erőművet is! Fontos: ügyelj a sorrendre!
2014. máj. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan miért szeretnéd megnövelni? Mit vársz ettől?
2014. máj. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Olyan válaszokat vártam volna, mint pl kundalini felemelés. De kössz a válaszokat! Azért akarom megnövelni az energiám, h mások az érzelmeikkel ne nagyon befolyásolják az én érzelmeimet (pl h mellettem valaki ideges, akkor én ne legyek az, hanem inkább ő is vegye át az én jó energiám)
2014. máj. 8. 15:54
 9/10 anonim ***** válasza:

#8: de ezeknek a dolgoknak semmi köze a bioelektromossághoz. A bioelektromosság egy felkapott, széles körűen félreértelmezett fogalom, pedig egyszerűen élőlényen vagy annak egyes részein kimutatható elektromos potenciálkülönbséget, ill. áramot jelent, például az idegrendszered akciós potenciáljait. Ha ennek az "energiáját" valahogy meg tudnánd növelni (de persze nem tudod), az minden valószínűség szerint görcsökhöz, idegrendszeri zavarokhoz és halálhoz vezet.


A tanulság: nem kell minden áltudományos butaságot elhinni, amit az interneten írnak. Semmi szükség a "bioelektromosságod" piszkálására. Jól van az úgy, ahogy van.

2014. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Salamon Bálint ***** válasza:
Szinaptikus aktivitást növelő szerekkel.
2014. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!