Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Pontosan mi is az a belső...

Pontosan mi is az a belső szörny/démon/stb, amiről annyi szám szól?

Figyelt kérdés

Minek az allegoriája/megszemélyesítése?


Linkelek pár számot, ami ezzel kapcsolatos:


Skillet - Monster: https://www.youtube.com/watch?v=1mjlM_RnsVE

Famous Last Words - The Show Must Go On:

https://www.youtube.com/watch?v=OTLCnRAjAVs

Animal In Me - I Created a Monster:

https://www.youtube.com/watch?v=Q-fuAzDA0pQ


És még sorolhatnám sokáig.



2014. jún. 27. 19:18
 1/10 anonim válasza:
86%

Az az éned ami belevisz rosszba. Szerintem. De nyílván kell egy kor ahhoz, hogy felfogjuk mit is jelenthet ez. Meg tapasztalat. :D

Egyébként konkrétan én sem tudom, de gondolkoztam már ezen.

2014. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Animal i have become-3days grace

Demons -Avenged Sevenfold

2014. jún. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Meg BFMV - Waking the Demon és nagyon nagyon nagyon sok szám van erről :D De a kérdésre még várom a válaszokat!
2014. jún. 27. 19:41
 4/10 anonim ***** válasza:
A videokat nem neztem, de szerintem ez az amit a Kuszob Orenek is neveznek az okkult irodalomban (Szepes Maria, Wictor Charon). A kuszob a fizikai es az asztralis vilag kozott van, es az o"r akkor jelentkezik, akkor 'ijeszti meg' az embert, amikor a sajat tudatalattijaba merul valaki meditacio, drogok segitsegevel. A szorny mindenki sajat negativ, rossz erzelmebol taplalkozik es epul fol, ezert tunik olyan ijesztonek.
2014. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

kámát jelenti, ez az alsóbb én (személyiség) ami vágyakban, önzésben nyilvánul meg. Nem legyőzni kell, hanem uralni, vágyait átváltoztatni akarattá, önzését átváltoztatni isteni szeretetté, fantáziáját tudássá, félelmét lelkiismeretté, a szellemit kell behozni az életébe. Nagy kisértő ereje van és önző gondolkodása amit csak a szellemi ihletettség hallgattat el teljesen, és sok tapasztalati-intuicionális tudással uralhatóvá válik, elöször ritkán kis időre, de ettől lesz egyre inkább engedelmesebb és értelmesebb eszköz a személyiség és a test a valódi lélek számára.

Mindaddig amig a személyiség hibás vágyai minimálisra nem csökkentek, érzelmei és hite, akaratereje nem fejlődött az elérhető maximumra, vagy amig nem képes önzetlen szeretre vagy elvont gondolkodásra, és nem szerzett lelki nyitottságot, tapasztalatokat, tiszta szivet, addig a lélek nem egyesülhet az alsóbb elmével, az nem kaphatja meg az intuicióját (csak tudatlanul) ami elhallgattatná a sötét, unatkozó és félő elmét ami folyton rágódik mindenen és megragad mindent, mindent kivülröl néz és elkülönül mindentől.

Ezelött is meglátja már a lélek fényét, egyre kevésbé azonositja magát a testével, sokkal mélyebben lát és nem fogja többé káma kielégülését keresni, de ettől is még messze van a világ jelenlegi átlag-fejlettsége.

A lélekkel való munkán túl van a sokkal hatalmasabb Szellem kibontakoztatása, ehhez kell az ezotéria és szakrális tapasztalatok, Mesteri útmutatás, minden lehetőséggel és erővel és tudással és rengeteg idővel ezt is belehet járni, ekkor lesz az ember olyan magasan a fejlettségben és szépségben, hogy kisugárzása istenivé válik és tapasztalatai a legmagasabb szinten teljesen összefolynak és ezért egész világot tudja és minden mögé belát, mert minden mögött levő Isten tüzet is tudatositotta és túlhalad mindenen, valódi Buddhává válik akit mindenki észre fog venni.

2014. jún. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És Ő is észrevesz mindenkit.
2014. jún. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 Jezus mindezt amit leirtal sokkal egyszerubben es erthetobben fejezte ki...minek bonyolitjatok es nehezititek a dolgok megerteset ?
2014. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hogyan?


'Aki utanam akar jonni, tagadja meg onmagat'...tanitotta Jezus


""kámát jelenti, ez az alsóbb én (személyiség) ami vágyakban, önzésben nyilvánul meg. Nem legyőzni kell, hanem uralni, ""


A 'legyozni' es 'uralni' ugyanazt fejezi ki ebben a kontextusban.

2014. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kâma a bennünk levő állat, Tennyson „majma és tigrise”, az az erő, amely a legjobban hozzásegít ahhoz, hogy a földhöz legyünk kötve, és az érzéki csalódások révén elfojt bennünk minden magasabbrendű vágyakozást. Ez a leganyagibb rész az emberi természetben, és ez az, ami az embert erősen a földi élethez köti. „összes „princípiumaink” közül a legdurvább nem a molekuláris anyag – és legkevésbé az emberi test (sthúla sharira) –, hanem valójában a középső princípium, az igazi állati központ. A mi testünk csak a burok, a felelőtlen tényező és közvetítő, rajta keresztül működik a bennünk levő állat az egész életén át.

(idezet A.E Powell Az Asztralis test c. online konyvenol)

2014. júl. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Agykontroll.

Ezek a sztárok mind illuminátusok által programozottak és irányítottak.

Ld. Drábik János tudatmódosítás c. könyvét, illetve rengeteg videó van ebben a témában a youtube-on is.

2014. szept. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!