Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért félek ennyire a haláltól...

Miért félek ennyire a haláltól? Jobban mint mindenki . A barátbőim már hülyének is néznek engem .

Figyelt kérdés
Miért van ez ? Ha lehet akkor értelmes válaszokat várokk 12/L
2014. aug. 14. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mitől félsz? Egyszer mindannyian megfogunk halni, én is. Én előbb mint te. Úgy 20-30 évvel. És akkor mi van? Ez az élet rendje.
2014. aug. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
54%
Ezzel én is így vagyok. Meg, hogy felébredek a koporsóban és nem tudok mit kezdeni, mert senki se hall. :S De már amikor veled egyidős voltam akkor is sokat törtem az agyam ezen. Sajnos ez az élet rendje, egyszer meghalunk drága. :( 20/F
2014. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az élet rendje a halál, és ahogy közeledik úgy egyre inkább elfogadhatóvá válik. Hidd el 50-60 év múlva teljesen elfogod fogadni, ma pedig ne foglalkoztasson a kérdés, mert sok időd van még.
2014. aug. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bárcsak én is félnék tőle legalább egy picit :)
2014. aug. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4es vagyok ezt úgy gondolom hogy nem féltem magam ha román banda (engem sajnos ki fognak) meg támad akkor se hátrálok meg mert miért 40 év múlva már oda át fogok úgy is mosolyogni :D hiába él egézségesen valaki ha fentről permetelik :) hibák ért bocsi teloról küldtem
2014. aug. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább a sikertelen élettől félj! Ha most sokat tanulsz, sportolsz és hosszú, eredményes, egészséges életet élsz, akkor nem fogsz félni a haláltól :)
2014. aug. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet valami rossz élmény miatt esetleg, ezt nem tudom, te tudod, én nem ismerlek. Amúgy próbálj arra gondolni, hogy a halál csak egy kapu.


Anyukámat nagyon megviselik a halálesetek, még évekkel később is elsírja magát, pedig egész életében jelen volt körülötte valamilyen formában a halál (édesanyja kántor, apám, a férje pedig balesetvizsgáló - főleg súlyos, halálos kimenetelű balesetekben volt érintett, míg aktív volt). Gyerekkorában viszont érhették olyan élmények, amik miatt nehezebben dolgozza fel. Még csak mostanában derítettem ki dolgokat, és több döbbenetes esemény is volt a környezetében, ami kiválthatta ezt. Kutakodj a múltadban, esetleg kérdezd a szüleidet, hátha találsz magyarázatot, és akkor feldolgozni meg leküzeni is könnyebb.

2014. aug. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!