Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez lenne a Testen kívüli...

Ez lenne a Testen kívüli élmény? (Asztrál utazás)

Figyelt kérdés
Szóval.Én eddig nem hittem az ilyen dolgokban, de most már annál inkább.Egyik nap nagyon fáradtan lefeküdtem, hogy alszok egyet, de nem tudtam elaludni.Majd nagy nehezen 10-15 perc ágyban fetrengés után megjelent előttem egy erdő.Mintha kergettek volna, de közben lebegtem, majd az erdőt is felismertem.Próbáltam felkelni, de nem tudtam.Lebegtem tovább, a város felett voltam.Olyan volt, mintha elrugaszkodtam volna a földtől, s repültem volna 30-40 méteres magasságban.Halálfélelmem volt, sehogy sem tudtam felkelni.Majd egyszercsak megszűnt ez az egész, és felkeltem az ágyból.Olyan érzés volt, mintha kiszakadt volna belőlem valami, és most térne vissza.Mikor ez történt velem, nem hittem el, bár borzasztóan valóságosnak tűnt.Ez azóta többször is előfordult.Ez már TKÉ?
2014. aug. 30. 07:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem. Nagyon nem.



De nem nagyon értem ezt az egészet. A spiri lényege hogy 100%ig jelen legyél a testedben és nem az hogy 100%ig azon kívül.


Node szokták mondogatni hogy ezoterika az elme vidámparkja

2014. aug. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1-es te miről beszélsz?
2014. aug. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1eske...pont az a lényeg, hogy szálj ki a testedből...te tudatlan.
2014. aug. 30. 08:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ezt úgy hívják, hogy álom.
2014. aug. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Ilyet én is szoktam. Álomnak hívják. Volt amikor beleestem egy gödörbe és felébredtem. WAOOOO nem semmi mi?
2014. aug. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van egy időszak, mikor összemosódik az ébrenlét és az álom, főleg,ha nagyon fáradt vagy. Ilyenkor álmodsz valamit,de úgy érzed,hogy még ébren vagy és könnyen fel is tudsz ébredni belőle. Asztrál utazáshoz elméletben tapasztaltabban kellene lenned, meditálni, spirituális gyakorlatokat végezni.
2014. aug. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Nem ez csak egy kisebb asztrális vetités volt, az mindig spontán jön az ellazulásban, de még az ébrenlétben. Az álom ennél mélyebben játszódik le, alvásparalizisbe kerülünk és ott flashel akkorát a tudat hogy kiszakad belöle és utazik egy másik, párhuzamos világban, az asztrálvilágban.

Ez a lélek világa, teljesen más világ de ugyanúgy néz ki, és ahol az elme nem müködik, de müködhet, ha úgy müködik hogy nem kelt zavart az alvó testben.

Nagy önkontroll kell, nem szabad rosszul gondolkodni mert az félelmet kelt az ösztöntestben, ez némán figyeli az egész álmot az alvásparalizisben, de sokkosan megrántja magát és felébred a fizikai sikra, ha elkezdünk félni valamitől, ezért kell sok tapasztalat.

Az alvást az ösztön végzi, az végzi el a teljes munkát ide de teljes emlékezetvesztést okoz, hosszantartó és lágy koncentrációval (tapasztalattal) tudatosan el lehet altatni a testet, és akkor az öntudat megmarad, teljes lesz az önkontroll és visszaemlékezés, ez a testen kivüli élmény ami egy paralizissel kezdödik, és még azon is keresztül kell jutni...

amugy sokkal nehezebb és hosszabb is mint egy asztrálvetités, de mindkettö teljesen valosághü és tiszta, csak az egyik halványabb és rövidebb; a másik 5-10 perctől 1-másfél óráig is tarthat, de az álomban ezalatt sokkal több idő telhet el, egy alvásfázis is eddig tart de teljes öntudat esetén tudjuk mérni a pontos időt, ami eltelt itt lent!

2014. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Spilerke ***** válasza:
66%
Ezt hívják alvásparalízisnek a testen kívüli élmény, és a hallucinációk, halálfélelem az alvási bénulás egyik velejárója. Na most, akkor jöhet a magyarázkodás, hogy ez nem így van.
2014. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer lenne neked testen kívüli élményed, vagy sikerülne véghezvinned egy tudatos álmot, tudnád utána hogy a hallucináció szó nem takar semmit.
2014. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!