Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelenthet az álmom?...

Mit jelenthet az álmom? Elhunyt legjobb barátnőmről álmodtam, aki felkelt

Figyelt kérdés

Szörnyű halált halt a legjobb barátnőm március 4.én, 17 évesen...

Még most is nehéz feldolgoznom, de már el tudtam engedni (talán?)...Valamiért azt hittem, hogy találkozni fogok vele, olyan nincs hogy ő meghalt....

Sajnos teljes egészébe nem emlékszek már az álmomra,de ami megragadt azt azért leírom.


Az álmomban nagyon élethűen láttam őt. Feküdt mellettem az ágyon, egy éjszaka közepén, csendben, hidegen, kimúlva.....Folyton azt mondogattam, hogy kelj fel, kellesz, szeretünk, kelj fel... És kinyitotta a szemét, De nem ijedtem meg. Elkezdtem sírni, megöleltem, elmondtam mennyire szeretem és hogy sose hagyjon itt, ő is nagyon örült hogy újra él. Benyomtunk egy lassú zenét, átkaroltuk egymást és táncoltunk. talán ez volt a búcsúzás? Nem tudom. utána már csak az volt, hogy elment szüleihez is, meg azokhoz akit szeret. utána volt egy egy rendezvény, autók versenyeztek, erre már annyira nem emlékszek, itt már halvány és kusza volt minden,de ott is megbeszéltük hogy találkozunk.

Ennyi volt....csodálatos érzés volt hogy felkelt és találkozhattam vele,de annál rosszabb a tudat hogy ez csak álom volt......:((((((



2014. szept. 7. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt valami "lezáratlan" ügy köztetek? Egy be nem fejezett beszélgetés vagy meghiúsult találkozás, vagy ilyesmi. Ez is lehetett oka ennek az álomnak. Őrizd a szép és jó emlékeket róla.
2014. szept. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

halála előtt 1-2héttel mindig hívott meg írt , hogy hiányzom neki és hogy találkozzunk. Sajnos én dolgoztam elég sokat, nem értem rá :( Bár vissza gondolva, utálom magam amiért nem fordítottam rá időt... Nem tudtam neki elmondani mennyire szeretem és hogy ne haragudjon. Hívott hajnali 2kor is,de azt se vettem fel mert akkor épp barátommal nagyot veszekedtünk és nem akartam senkivel beszélni. Utolsó beszélgetésünk az volt sms-ben, hogy : ok majd hívj, hiányzol.

de nem hívtam :(((((( megőrülök...

2014. szept. 7. 12:31
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy újjászületet. És amikor vissza lépett az élők világába akkor jelet küldött hogy él ?
2014. szept. 7. 12:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy álom volt, se több, se kevesebb.
2014. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nagyon nagyon sajnálom :( részvétem !


lehet tudnunk,hogy mi történt Vele?

2014. szept. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nefeledd Isten egyik jelenléte a Szeretet. Egyébként ö megismerte Istent, és mondta hogy minden rendben, vagyis te is megfogod, csak te nem fogsz meghalni, ö meg ujra fog születni és ö akkor. ez a szeretet, de sokáig nem látható...
2014. szept. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne őrülj meg, és ne legyen lelkiismeret furdalásod! Emlékezz rá szeretettel.
2014. szept. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!