Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi van ha felhív a 666os szám?

Schweinii kérdése:

Mi van ha felhív a 666os szám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tesomat tegnap felhivta 1 szám ennyi volt a kijelzőn: 666. Először nem vette fel, visszahívni persze nem tudta, annyi volt a válasz h nincs ilyen szám. Utána megint hívta, akkor felvette tesóm de aki hívta egyből lerakta. Ez mi lehet valami hiba? Csak poén h pont ez volt a szám XD
2014. szept. 7. 23:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Legalább nem rejtett számról hív az Ördög, ezért dícséret jár neki.
2014. szept. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mobilhiba
2014. szept. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
kezdődik a kolesz szezon, meg a trollkodás.
2014. szept. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 t_GaRami_a ***** válasza:
A sátán már öreg, szerintem meghallotta, hogy rosszat hívott, megijedt és lerakta.
2014. szept. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én a főnököm számát írtam be úgy a mobilba, hogy a névhez azt, írtam, hogy 666. Így ha ő keres, akkor tudom, hogy maga a Sátán hív...
2014. szept. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 t_GaRami_a ***** válasza:
Ötös, én az asszonnyal csináltam ezt.
2014. szept. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Spilerke ***** válasza:
Én is most hívtam ezt a 666-os sátáni számot egy ördögi nőszemély beszél nekem vissza egy vonalas telefonból azt mondja, hogy ezen a számon előfizető nem kapcsolható. Kérjük ellenőrizze a hívott számot. Valószínűleg ő az ördög titkárnője, és nem akar velem kommunikálni eljátszák, hogy nincs előfizető a vonal másik végén jó trükk. xD
2014. szept. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam hogy az ördög lenne, maximum csak poénkodtunk vele. Csak azt nem értettem h ez most rendszerhiba, vagy a szolgáltató baromkodik, vagy hasonló, gondoltam nem egyedi az eset hátha tudja valaki a magyarázatát
2014. szept. 8. 08:50
 9/14 Spilerke ***** válasza:
Hát nem tudom szerintem a szolgáltató nem baromkodik. Lehetséges, hogy van erre valamilyen hack, de én nem ismerem a 666-os számon, ahogy az előbb is mondtam nincs előfizető.
2014. szept. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem, már megkaptad a magyarázatot. Trollkodsz.
2014. szept. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!