Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csináltam egy vudubabát de...

Csináltam egy vudubabát de véletlenül elszakítottam. Lehet ennek következménye? :S

Figyelt kérdés
Az történt, hogy nem is gondoltam komolyan, csak csináltam ilyen kis figurákat (papírból, úgyhogy remélem az nem ér) és ráírtam két ember nevát de aztán le akartam radírozni róluk és szétszakadtak. Ugye nem történhetett semmi baj? Tényleg nem akartam ártani :S

2014. szept. 13. 14:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Legközelebb majd gondolkodsz mielőtt cselekszel.
2014. szept. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Úgy félek, én tényleg nem akartam semmit csinálni... de ha nem volt benne haj vagy valami az adott személytől ugye nem érvényes?
2014. szept. 13. 14:53
 3/14 anonim ***** válasza:

De, így is érvényes...

Sajnos azzal, hogy megcsináltad a babákat, illetve felírtad rá a nevüket..érvényes, és amit utána a babával csináltál, azt kivetítetted a személyekre, akiknek a neve a babán volt... súlyos veszélynek tetted ki őket, ami be is fog sajnos következni

2014. szept. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Hát ez nagy baj! Ha elszakítottad, akkor azzal végzetes károkat okoztál a szervezetükben. Megszakíthattad az életvonalukat, leállíthattad az energia áramlást a testükben. Erre csak egy gyógymód van: kézen kell fogni az áldozatokat, és egy forgalmas helyen kell velük meztelenül futnod, hogy a szellemek lássák, hogy nem gondoltad komolyan. Az sem árt, ha esetleg szájoncsókolod az illetőket, mert így qzt is megmutathatod, hogy már nem haragszol rájuk. A csók lehetőleg nyelves legyen, jó sok nyállal. Ha ezeket nem teszed meg, akkor a varázslat célpontjai 80 éven belül nagy eséllyel meghalnak.
2014. szept. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
10%
Huuuuu! Ez nagyon nagy baj, azonnal menj oda hozzájuk, vigyél magaddal egy fokhagymával bekent kendőt, kösd a fejükre, és csókold meg őket! Ha ezt nem teszed meg 24 órán belül, nagyon nagy bajuk lehet belőle!
2014. szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szerencsére -köztudomású- az indokolatlan átok,rossz tett VISSZASZÁLL a kibocsájtó fejére. Tehát nekik nem lesz semmi bajuk, nekik nem.
2014. szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
fatális hiba, hamarosan betegségben vagy balesetben el fognak hunyni, mivel véletlen szakadtak el, így valószínűleg véletlen baleset lesz. ha megkéred őket, hogy csináljanak minden reggel farokcsakra energia feltöltést, mely feltölti a belső rezgéseiket, akkor kitolható az élettartamuk, de így sem kerülhetik el a véget, csak késleltethetik. ráadásul a véletlen vudu varázslat még átokként is hat az elkövetőre. bár meghalni nem fogsz, de örök életedre elátkozott leszel már, és betegségek fognak sújtani, csupa rossz dolog fog történni, javaslom neked is a farokcsakrád erősítését a kimenetnél, akkor kitolható még a jó időszak de innentől buktad a jó életed!
2014. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Amúgy csináltam egy vudubabát, ráírtam a nevedet(a szellemek mondták el hogy hívnak) és eltéptem. Csak azért hogy ne legyen bűntudatod, hogy megölted őket ha meghalnak, akkor te is velük halsz :)
2014. szept. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kerüld a "Végső állomás" helyzeteket, mert te is darabokban végzed.
2014. szept. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pisi kaka pisi kaka...
2014. szept. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!