Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy találták meg a föld...

Hogy találták meg a föld (szív) csakráit?

Figyelt kérdés

Azt olvastam,hogy a földnek 7 szívcsakrája van amiből egy Dobogó kőn.

Van még az Andokban,Indiában,Tibetben és a többit nem tudom.

Hogy találták meg ezeket a csakrákat,miért pont ott vannak ahol,mi a jelentőségük?

Miért csak 7 van?

Mindegyik szívcsakra vagy csak a dobogó kői?



2014. szept. 14. 14:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%

Csak egy szív csakrája van, az pedig Dobogó kőn van. Pontosabban a Pilisben. Egyébként ahogy írtad, 7 csakra pontja van a földnek, ahogy az emberi testnek is.

A világ spirituális megújulása tőlünk fog elindulni(gondolom másnak is feltűnt, hogy milyen szálka vagyunk a világ szemében, főleg a héberekében), de ez előtt még elég sötét jövő vár ránk.

2014. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem megtalálták, hanem ki.
2014. szept. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
3%

föld? dobogó kő?


Helyesírás?


Azon kívül, hogy földrajzi és spirituális nonszenszeket beszéltek össze vissza még helyesen írni sem tudok? Szép dolog mondhatom...

2014. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%

Ezt a marhaságot is a táltosok találták ki, ahogy sok mást is az elmúlt 25 évben.


Olvastam már olyat is hogy azért akarják a zsidók megszerezni Magyarországot mert akié a Pilis azé a világ feletti hatalom. Vicces....



Magyarország a nagytőkének csak egy piti kis préda a sok közül... ennyi. bele kéne már nyugodni

2014. szept. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%

Ahogy írtam az első kommentemben, a világ spirituális megújulása tőlünk fog megindulni, kedves utolsó. Ez annyit jelent, hogy egy ember, aki erre a szintre eljut, kevésbé fog a pénz és az anyagi világtól függeni, látom te még nem tartasz itt, de majd idővel itt fogsz, ahogy mindenki más is.


És pontosan ez az, ami miatt szálka vagyunk nagyon sok mindenki szemébe. Egy ember akit nem tudsz a pénzel zsarolni, vagyis nem tudod adósságba verni, nem tudsz felette hatalmat gyakorolni.


Most itt nagyon sok mindent lehetne boncolgatni, pl hogy Lucifer hamarosan felüti a fejét és visszaveszi a hatalmat ami mindig is az övé volt itt, a földnek titulált pokolban. Vagy hogy Lucifernek csak az anyag felett van hatalma, ezért is igaz, hogy a kiválasztott nép isten népe, igen istené, csak épp a félszeműé aki mindig is a föld ura volt.


Persze ez a jövő zenéje, de számítsatok rá hogy pár éven belül nagyon sötét jövő vár a világra ami az emberiség hatalmas hányadának az eltűnésével jár.

2014. szept. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5. Azt, hogy a kiválasztott nép a félszemű népe kérlek magyarázd el nekem, mert olyat hallok,látok ebbe bele ...


A heJesírásrólmeganyit,hogyvannak,gondjaimvele,főleghasietegagépeléssel,de amit nagyon szeretek a magyarokban az az, hogy nem finoman felhívják a figyelmet egy hibára hanem arrogánsan kioktatnak,hogy te bunkó még ezt sem tudod. le is pontozlak. Ráadásul nem is válaszoltál a kérdésre.

2014. szept. 15. 12:51
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Többször jártam már Dobogókőn, s - csakra ide, csakra oda - nem éreztem semmi furcsát. Max annyit, hogy a ~40 km-es túrákon a vége felé oda felmászni már piszok fárasztó.
2014. szept. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
A Föld szívcsakrája a tűzokádó sárkány barlangja mellett van, az északi sarkon, ahol az átjáró található a belső térségekbe. Vagy az a déli sarkon van, na ebben nem vagyok biztos? Majd egy erre hivatott turulszittyacsodaszarvas szkítahunmagorturánihyrkánmindenttudó és jól elmagyarázza.
2014. szept. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2014. okt. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
A szellemi megújulás innen fog kiindulni? Milyen szellemi megújulás?
2016. aug. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!