Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Történt már veletek megmagyará...

Történt már veletek megmagyarázhatatlan, ijesztő dolog, ami esetleg természetfeletti lehet?

Figyelt kérdés

Bármilyen jellegű lehet,ezotéria témakörön belül.

Tudom hogy sok troll válasz fog jönni,ami nem baj,csak legyenek normálisak is.



2014. szept. 14. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Egyszer a tetőmön furcsa ugráló hangot hallottam, azt hittem most szálltak le az ufók és reggelre megesznek. Aztán kimentem és láttam, hogy a macskák ugráltak a tetőmön. Mondhatom szép tőlük
2014. szept. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Vad-Ász ***** válasza:
11%

volt ilyen

2 ilyen kérdésre le is irtam.

keressed meg a kérdést

2014. szept. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Volt sok. A padlàsròl este lèpteket, ugràlàst hallottam. Sokszor. Soha ne, volt merszem megnèzni mi van fent. Làttam köröket amelyek làngoltak, szikràztak, Volt hogy minden ami volt a polcròl leborult a földre egyszerre, az lehetetlen hogy magàtòl estek le. Annyira megijedtem hogy szaladtam a hàzbòl. Volt hogy aludtam ès anyàm engemert sikítani hallott pedig aludtam (nagyon nyugodt alvò vagyok), éreztem hogy valami lepofoz, hùzza a hajam. Ès suttogàst a fülembe amit nem èrtettem meg a pofon utàn. Szòval van mit mondanom.
2014. szept. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%

Ha bármi, az ismeretek hiánya miatt megmagyarázhatatlan dolog történik bárkivel is, könnyebb természetfelettinek aposztrofálni, mint keresni az okot.

A természetfelettiben hit tulajdonképpen az Ok keresésének nem akarása.


"Természetfeletti" - és punktum, Más teendő nincs.

2014. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lehet okoskodni,de azért jó ha tudjátok,hogy egy végtelen(?) univerzum hangyányi szegletében létezünk. Amit mi itt a Földön tudunk a világról,az a 0-nál is kevesebb. Ha tényleg minden olyan egyértelmű lenne,akkor tudnánk hogy az univerzum végtelen e,és hogy csak 1 van e vagy akár végtelen számú,vagy hogy vannak e más élőlények a világegyetemben.
2014. szept. 17. 07:23
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Nekem régebben napokon keresztül kopogtatott valami az ablakomon mindig csak hármat. ha valakinek elmeséltem utána vele is ez történt ........
2014. szept. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Èn hallottam olyan dèmonròl amely kopog mielôty elaludnàl, így èbren maradsz egèsz èjjel. Nem hagy aludni
2014. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Elraboltak az ufók. Azóta se hoztak vissza.
2014. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Megérzésből ki szoktam választani az egykori borítékos sorsjegyek közül a nyerőt. Az árus le szokott döbbenni. Majd egyetemi vizsgákon a tétel húzásnál is megtörtént ennek a képességnek a hasznosítása. Reggel spontán kinyitottam a vastag egyetemi jegyzetet egy látszólag véletlenszerű helyen és azt a fél oldalt jól átolvastam. Ez három résznél megtörtént. Majd a vizsgán három tételt kellett húzni. Mind a három kihúzott tétel az volt amire aznap reggel felkészültem. Ha ezt más meséli el azt hinném blöfföl. De velem történt meg. A telepátiával magyarázom. A telepátiáról egy orosz professzor is írt könyvet, Vasziljev a neve, a könyv címe Telepátia. Természetesen nem természetfeletti például a telepátia. Csupán teljes mértékű tudományos magyarázat még nincs rá. Nem is tartom jó megfogalmazásnak például azt hogy parajelenség, természetfeletti jelenség, stb. A helyes elnevezés a tudományosan még meg nem magyarázott jelenség lenne.
2014. okt. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ez pont most történt 0:53 kor hogy valaki felhivott és nem szólt bele.
2018. aug. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!