Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Minek nevezik azt a jelenséget...

Minek nevezik azt a jelenséget, mikor egy másik ember érzéseit éljük át és az ő emlékeit, gondolatait éljük meg? Gyakori jelenség? Tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés

Ez nem telepátia.Ez valami más.Nagyon különös élmény.Én csak két esetben tapasztaltam, mindkétszer ugyan azzal a személlyel kapcsolatban.Nem tudom, mi ez és mi lehet az oka.Hirtelen vadidegen érzések és emlékek "jöttek át", megtapasztaltam egy másik ember emlékeit, érzéseit(amikről előtte nem is tudhattam).Mintha lélekben/tudatban egy pár pillanatra én lettem volna ő...Nem tudom máshogy kifejezni.

Minek nevezik ezt a jelenséget?Szeretnék olvasgatni róla.Fejleszteni lehet?Esetleg valami agykontroll technika van hasonló?


2014. szept. 19. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Empátia.
2014. szept. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hmm..Lehetséges.És az távolból is működik?Mert az illető az ország másik végében volt, mikor ez történt...


Egyébként volt, aki azt mondta, ez emlékmegosztás, vagy tudatmegosztás.Csak sajnos ilyen címszó alatt semmi hasznosat nem találok, legalább is, az élményemhez hasonlót nem.

2014. szept. 19. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, ez empátia. A távolságtól nem függ. Fejleszthető.
2014. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ozmium42 ***** válasza:
37%
Skizofrénia, hallucináció, ezek jutottak így hirtelen eszembe.
2014. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!