Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ekkora véletlenek léteznek?

Ekkora véletlenek léteznek?

Figyelt kérdés

Tegnap történt:

látásból ismerek 1 lányt,igazából semmi közöm nincs hozzá annyi,hogy bejön ,soha nem nézegettem egy közösségi oldalon se, igazából soha nem is jut eszembe,az utóbbi 5 évben nem is láttam, de tegnap mégis eszembe jutott ,megnéztem az facebookját, oké. Este volt 1 kis dolgom és így hát bementem az éppen útba eső legelső bevásárló központba,venni pár cuccot. Soha nem szoktam odajárni,sőt abban a hiszemben voltam,hogy az egy spar ,de azóta már más lett,ha ezt tudom igazából nem megyek be,csak hát nem néztem meg,sietségemben, na mindegy.

A fizetéshez készülődve realizálódott bennem,hogy ez nem is spar és nézem az a csaj ül a kasszánál aki még napközben eszembe jutott,mondom ekkora véletlen nem létezik.Már több mint 5 éve nem kérték el a személyimet sehol fizetésnél,rám néz felismer, egyből elkéri a személyimet...



2014. okt. 11. 10:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%

Igen.

Nem azért építették oda a bevásárlóközpontot, hogy majd ott találkozzatok újra.

2014. okt. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ezzel mire akarsz célozni?
2014. okt. 11. 10:16
 3/17 anonim válasza:
4%
A Sors akarta, hogy ti ketten talakozzatok.
2014. okt. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
de más nem történt , sőt azóta se semmi,csak nem tudom eldönteni,hogy ez miért volt .
2014. okt. 11. 10:32
 5/17 anonim ***** válasza:

Túl sok volt a cucc és halucináltál :P

Amúgy velem is sok ilyen elő fordult a legfurcsább: Mindig ha gondolok egy lányra (kert szomszéd) mindig ki jön és mondja hogy érezte hogy ki kell jönnie :D bár szerintem csak véletlenek.

2014. okt. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hát utolsó , 0 poénnal megáldott kommentedet köszönöm,habár inkább mondom azt ,hogy ezt te komolyan írtad mint sem viccelődni akartál...
2014. okt. 11. 10:49
 7/17 Napfonat ***** válasza:
Háát, kedves kérdező, ha te úgy gondolod, hogy ez egy jel volt, akkor lépj! Menj be holnap, és hívd meg egy kávéra/kólára/sörre!
2014. okt. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hagyjuk meg a tisztelt kérdezőt abban a hitében, hogy a Facebookon látott lány azonos a pénztárban látottal, és kívánjunk Nekik sok boldogságot a *személyes* kapcsolatukban!
2014. okt. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 hidra12 ***** válasza:

Vannak véletlenek még ilyenekis.

A sors nincs megirva mi döntjük el a cselekedeinkel hogy mien. Lesz a jövő

2014. okt. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
kedves 8-as már azelőtt ismertem a lányt látásból mielőtt a facebook megjelent magyarországon,mivel egy suliba jártunk, én meg meghagylak a keserű hülyeségedben poshadni, azt hittem ez egy olyan fórum ahol ilyen kérdéseket fellehet tenni,de úgy látszik mindig akad egy ilyen hülye aki beszól.
2014. okt. 11. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!