Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan kell használni az...

Hogyan kell használni az indiai füstölőport?

Figyelt kérdés

Sima füstölőket szoktam használni, de kipróbálnám ezt is. Láttam, hogy ún. füstölő égető kell hozzá, de képeken van rajta ilyen kis fiók, meg zárható, stb., szóval elképzelni se tudom hogy kellene használni, interneten bővebb leírást pedig csak a disznófüstölésről találtam... :)


Láttam, hogy vannak 100 és 50 grammos porok is, de abból se tudom mennyit kell tenni, hova kell tenni, és hogy egyáltalán mit is kéne vele csinálni.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2014. nov. 13. 11:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyit már kiderítettem, hogy a kis fiókba szenet kell tenni.
2014. nov. 13. 23:30
 2/3 tarnai ***** válasza:
0%
Én a helyedben leállnék a drogokkal. Nem vezet az sehova, járj templomba, szerezz barátokat. Olvass könyveket, jófélét, mint a biblia. Ne állj szóba idegenekkel, mert füstőlőport dugnak a s*ggebe, miután begináztak!!!
2014. nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a teljesen értelmes válaszodat, kedves paraszt...
2014. nov. 18. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!