Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Asztrál utazás, hogyan?...

Asztrál utazás, hogyan? Akinek sikerült, mennyi idő múlva? Valóban lehet rossz vége? Minden esetben vissza tudok térni a testembe?

Figyelt kérdés

2014. nov. 17. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az, aminek szerinted vissza kéne térnie utána a testedbe?
2014. nov. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Általában két dolog szokott történni. 99%-ban semmi, mert nem sikerül. A maradék kijut, aztán rájönnek, hogy nincsenek felkészülve a veszélyekre. Nem feltétlen tudsz visszatérni, de az már a legrosszabb eset.
2014. nov. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Legoman ***** válasza:

Nem szabad rögtön a mély vízbe ugrani, először legyél tisztában a veszélyeivel és, hogyan lehet azokat megelőzni. Erre fel kell készülni, hozzá kell szokni az érzéshez is. Mármint nem szabad megijedned, ha kívülről látod magad stb.

Annak lehet csak rossz vége, aki nem járt utána a részleteknek előre.

2014. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Nyugi, ilyen esetekben csak az agyad játszik veled, nem kell semminek sem visszatérnie sehová, mert el se megy...
2014. nov. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Diszlájk ***** válasza:
Az asztrál utazás nyugodt lelkialapotban érhető el mély meditatív állapotban és alvás közben, ez az az alapot, amikor az ember átlepi az asztrálsíkot ez a lét a dimenziók közti sík ez azért lehet veszélyes, mert oda kint ragadhat az ember tudata, és többé nincs visszaút.
2014. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer volt ilyen élményben részem (legalábbis 1x emlékeztem rá), akkor a bardóba kerültem, hát mit ne mondjak nem volt kellemes érzés, de szerencsére tisztában voltam vele, hogy éppen mi történik és egy egyszerű akarat megfeszítéssel visszakerültem a testembe.

Szerintem nincs olyan, hogy kint ragadsz, hiszen ahhoz az kellene, hogy teljesen elfelejtsd, hogy neked létezik egy tested valahol, ami elég nehéz, mert összeköt vele egy fonál.

A másik dolog pedig az, hogy az ősi tanok szerint minden egyes éjjel kilépsz a testedből, csak nem emlékszel rá, tehát nem lehet veszélyes, hiszen még élsz.


Most lefekszem én ágyamba, mindennapos koporsómba

...

Három angyal vigyáz reám,

egyik vezet,

másik tanít,

harmadik istenhez röpít.

Viszi az én lelkem az áldott mennyországba, onnan pedig vissza szép magyar hazámba.

(magyar archaikus esti ima)

2014. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megkérhetném azokat, akik lepontozták az első hozzászólásban feltette kérdésemet, hogy - ha tudják - legyenek szívesek megírni, hogy az ő ismereteik szerint mi az, ami asztrális projekciónál elhagyja a testet és visszatér oda?


Mielőtt félreértené bárki, semmi kifogásom a lepontozás ellen (ráadásul hónapok óta szeretnék "visszajutni" 84 %-ra), egyszerűen puszta kíváncsiságból érdekelne, amit kérdeztem. Köszönöm mindenkinek, aki megírja.

2014. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!