Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a jelentése, jelentősége?

Mi a jelentése, jelentősége?

Figyelt kérdés

Most ne kérdezz semmit csak olvasd el, és dönts ahogy gondolod.

Küldtem egy angyalt, hogy vigyázzon Rád az este de visszajött. Megkérdeztem: Miért? Az angyal azt mondta:angyalok nem vigyáznak angyalokra. Húsz angyal van a világodba azaz körülötted. Tíz angyal közülük alszik, kilenc játszik, az egyik olvassa ezt az üzenetet. Kérlek, olvasd el, nem viccelek! Isten látta, hogy küzdesz valamivel.

Isten azt mondta, hogy vége!

Egy áldás közelít feléd.Ha hiszel Istenben,küldd tovább ezt az üzenetet. Kérjük, ne hagyd figyelmen kívül! Ez egyben próba is.Isten két nagy dolgot készít elő Neked ma este. Ha úgy gondolod, hiszel Istenben, tégy félre minden egyebet, és továbbítsd ezt a levelet. Holnap lesz a valaha megélt legjobb napod. Küldd el ezt 10 barátodnak, köztük nekem is. Ha nem kapom vissza, azt hiszem, Én nem tartozom közéjük.

Amint kapsz öt választ, valaki, akit szeretsz, csendesen meg fog lepni valamivel!

Szerző: Szeretet Szívből


2014. nov. 17. 19:36
 1/7 Legoman ***** válasza:
Ez csak egy szimpla körlevél. Nincs jelentősége ilyen okból.
2014. nov. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a jelentősége, hogy minél több email címet gyűjtsenek, ahová később millió Spam-et tudjanak küldeni..
2014. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi a sz..r ez? Felénél kidőltem....

Hol a delete?


https://www.youtube.com/watch?v=1AJl2ne0Qjs

2014. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennek az a jelentése, hogy azonnal tiltani szoktam azt, aki ilyet küld nekem.
2014. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

>Küldd el ezt 10 barátodnak, köztük nekem is.


És a barátok e-mail fiókjai mintegy varázsütésre megtelnek növekedési hormont, pénisznagyobbító szereket és garantált fogyást okozó tablettákat kínáló üzenetekkel :D


Kérdező, ha nem esett volna le, ez egy adathalász körlevél, ami egy semmitmondó idézettel próbál e-mail címeket kicsalni a naiv emberekből.

2014. nov. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ó én ma azt álmodtam, hogy péniszpumát kell vennem, vert valami gond van. És egy géppel kitiszították a belem.

Nem volt kellemes, bár olyakor éreztem egy kis prosztata masszást vagy mit.

2014. nov. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csahenk ***** válasza:
Neked erre van szükséged Barát :) https://www.youtube.com/watch?v=8wlMGnD3Q5s
2014. nov. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!