Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fiatalkoromban megismerkedtem...

Zeldoro kérdése:

Fiatalkoromban megismerkedtem egy lánnyal,30 év után ismét találkoztunk, ez egy véletlen, vagy a sorsnak van valamilyen célja velünk?

Figyelt kérdés

2014. dec. 5. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Már jártam hasonlóan, de nem 30 hanem max. 10 év után. Összeillettünk volna, csak egyrészt a nagy távolság és egyebek közbeszólhattak.
2014. dec. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egy embernek jelen kell lennie az életedben, akkor kikerülni sem tudod. Tehát ha újra és újra felbukkan, akkor igen, ha újra eltűnik, akkor nem, nincs dolgotok egymással.
2014. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Ha a "sors" fogalmát jelen esetben a legalább elégséges szinten determinisztikus természeti törvények kauzális következményeinek metaforájaként értelmezed, és a közvetlen hatásköröd alá nem tartozó eseményeket nem véletlenszerűnek, hanem sorsszerűnek tartod a te szubjektív preferenciád alapján, akkor igen, a sors akarta.


Ha a "sors" alatt valamilyen misztikus "felsőbb hatalmat", értelmet vagy összefüggést sejtesz, akkor ki kell ábrándítsalak, semmi okod rá, hogy ilyesmit feltételezz.

2014. dec. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A sors mint isten keze olyan es mindenkivel celja van isten neha letezik. Vesd ra magad! Egy lelkész
2014. dec. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Le kell szarni a sorsot, saját akaratból kell dönteni.
2014. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!