Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mire utalhat, ha két embernek...

Levka Reina kérdése:

Mire utalhat, ha két embernek ugyanott van anyajegye, és kb. ugyanakkora is?

Figyelt kérdés
Tenyeremen van egy kis barna pötty kb. tizenéves korom óta. A napokban vettük észre, hogy a párom tizenöt éves fiának is ugyanolyan van, csak talán egy árnyalattal sötètebb. De ugyanott, ugyanazon az oldalon is. A reinkarnációban nemigen hittem eddig... Most ez elgondolkodtatott. Szerintetek mi ez, és mit jelent?

2014. dec. 14. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmire. A reinkarnációnak ehhez nincs köze.
2014. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hogyan tudod ezt a véletlen egybeesést összekötni a reinkarnációval?

.

HA LENNE reinkarnáció, akkor is egy lélek ugyanazon időben csak egy testben lehetne!

Feltételezem, idősebb vagy párod gyerekénél (aki csupán 15 éves), ha újjászületett volna benned egy lélek, hogyan lehetne ugyanaz egy másik testben, mikor még te élsz?

2014. dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hippokratész foglalkozott az anyajegyek elhelezkedésének morfologiájával. Lehet tőle kéne kérdezned.
2014. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja a reinkarnációhoz semmi köze. Az tuti. Ha csak nem haltál meg ugy egy éve. De mége ehhez is kevés lenne.
2014. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy talán vérrokonok voltunk valamelyik előző èletünkben - ha van ilyen...

Vagy valamilyen más, égi jel...

2014. dec. 14. 22:09
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

"Arra gondoltam, hogy talán vérrokonok voltunk valamelyik előző èletünkben - ha van ilyen...

Vagy valamilyen más, égi jel..."

Előre közlöm, hogy én nem vagyok szkeptikus, nem azért írom, amit írok. De ennek semmi ilyesmi jelentősége nincs. A reinkarnációban az ember nem mint hús, hanem mint lélek jelentős. Amíg nem a lelketeken van anyagjegy, addig nincs benne semmi misztérium...

2014. dec. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hippokratész
2014. dec. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
lehet,h csapattársak voltatok valahol,valamiben. pl. egy jel arra,h már találkoztatok. Én erre tudok gondolni.
2014. dec. 15. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
de van koze a reinkarnációhoz!!! újjászulettél a 15 éves kiskrapek testében
2015. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
2015. ápr. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!