Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Álom-ébredés közötti halucinác...

Álom-ébredés közötti halucinációk! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és járok iskola mellet dolgozni,hétvégén éjjeles vagyok(szorakozó hely) akkor ugye későn érek haza akkor kidőlök és úgy éjjel elkezdek halucinálni(elaludtam )

(erre vagy akkor vagy reggel jövök rá)hogy így felülök és a párnámat pakolom(mert azthiszem,hogy a munkahelyen vagyok) meg,hogy nem alszok el mert szintén azthiszem,hogy a kanapéba vagyok és nem szabad elaludjak.Nem tudom megmagyarázni ilyen nem történt a környezetembe és ez már elég régóta van így és már idegesít.Szóval ezt én nem tudom kontrollálni maximum arra kelek fel,hogy felvagyok ülve s megrázom a fejem,hogy mit keresek én felülve s visszafekszem.



2014. dec. 25. 09:29
 1/2 anonim válasza:
Hihetetlenül kimerült a szervezeted és nem tudsz eleget pihenni. Ha legalább a hétvégén tudnál és kevesebb stressz lenne rajtad akkor ez elmúlna. Nem kell megijedni, nincs szuper képességed csak fáradt vagy és halucinálsz.
2014. dec. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen,csak akkor van mikor nagyon fáradt vagyok vagy streeszes,mikor kipihent nem.

Köszönöm szépen! :)

2015. jan. 3. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!