Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Éjszaka amikor asztrálutazáson...

Kovsa21 kérdése:

Éjszaka amikor asztrálutazáson veszek részt, egyre nehezebben tudok visszajutni a testembe. Amikor mégis, se mozdulni, se beszélni nem tudok. De ébren vagyok. Aki jártas már ebben (gondolom ritka az ilyen ember), tudna mondani lehetséges okot?

Figyelt kérdés
Komolytalanok ne, mert ez túl fontos.

#aztrálutazás
2014. dec. 26. 17:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Előbb egy kérdés, szerinted az álmodás és az asztrális utazás ugyanaz?
2014. dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
nem. mint írtam, mindent látok, önmagam is.
2014. dec. 26. 17:24
 3/26 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg valami kifigyelte mikor végzed ezeket, és közben belőled táplálkozik, hiszen jóval védtelenebb vagy.
2014. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ez gyerekkorom óta tart, kb 5 éves lehettem. Azóta sokszor látok valamit mellettem, amikor nem vagyok a testemben. Mindig a sötétből jön elő, és leül az ágyam mellé. De persze csak olyankor látom, természetesen ha rosszat álmodok, az máshol van más helyen, és meg tudom különböztetni. Volt, hogy láttam ahogy fekszem és megfogta a kezem. Ronda egy valami, az egy biztos. És mindig ott van, ha ilyen történik velem...azóta is.
2014. dec. 26. 17:33
 5/26 anonim ***** válasza:
Akkor átminősültél élelmiszernek. Azt hittem a tapasztalt utazók egy lépést sem tesznek egy rakat védelem nélkül.
2014. dec. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Azért azt tegyük hozzá, hogy ezt nem direkt csinálom. Úgy értem, ha ilyen történik, akkor önmagától. El tudok úgy különülni a külvilágtól, hogy azt teljes nyugalomban teszem. Amikor nem engedném, akkor kinyitom a szemem. De ha újra behunyom, megtörténik. Persze olyankor kimegyek inni valamit, és sikerül elkerülnöm.
2014. dec. 26. 17:39
 7/26 anonim ***** válasza:
Érdekes. A legjobb ötlet továbbra is az, hogy megtanulsz védekezni.
2014. dec. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
De azt mégis hogyan?
2014. dec. 26. 17:41
 9/26 anonim ***** válasza:
Érdekesebb kérdés, hogy miért csak most jutott eszedbe ezt megkérdezni.
2014. dec. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt probléma :)
2014. dec. 26. 17:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!