Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az az Asztrál utazás?

Mi az az Asztrál utazás?

Figyelt kérdés

Olvasgattam róla és eddig úgy jött le,hogy ki lehet lépni a testünkből és láthatjuk az előző életeinket,családtagjainkat stb...

Tényleg lehetséges?Ha igen akkor,hogy kell ezt meg tenni?


2014. dec. 28. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Elírtad, Ausztrál utazás.
2014. dec. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szegény mindent elkövet hogy mégszegényebb legyen, a buta pedig hogy mégbutább legyen. Az asztrál utazás is butaság, nem tudsz kilépni a testedből, csak fantázia.
2014. dec. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az élmény maga valós, de bizonyíték nincs rá hogy ténylegesen a testedből lépsz ki, vagy csupán az agy egy játéka.
2014. dec. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az asztrálutazás az mikor kilép a lelked a testedből és oda mehet ahova akar, és megláthatod a szellemeket is. És igen, ez létezik.
2015. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyád létezik.
2015. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mennyi tudatlan és egyszerű ember van itt...aki nem élte meg az persze, hogy nem tud mást mondani azon kívül hogy "anyád létezik" és egyéb undorító megjegyzések. Tapasztalatból mondhatom, hogy az asztrálutazás LÉTEZIK. Velem csak egyszer történt meg az is spontán történt, amikor a legfáradtabb voltam (olyan fáradt még soha nem voltam)...és lefeküdtem el akartam aludni és csak jött....nagyon furcsa "élmény" volt, egy pár másodperc múlva vissza is zökkentem a testembe, mert megijedtem a saját képmásomtól...emellett van egy közeli ismerősöm, aki úgymond "látó" ez a foglalkozása (spiritiszta) és ő rendszeresen kilép a testéből és ezzel gyógyít, illetve sok dolgot előzött meg vele (balesetek stb.) Szóval ez nem csak valamiféle illúzió. EZ LÉTEZIK, CSAK KEVÉS EMBERNEK ADATIK MEG, HOGY ELÉRJE EZT A FOKOZATOT AZ ÉLETÉBEN! ez szerintem majdnem egyenlő a megvilágosodással, ha már tudatosan irányítja valaki..
2015. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!