Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelnt (het) az alábbi...

Mit jelnt (het) az alábbi szimbólum?

Figyelt kérdés
3 nap háromszög alakban, előttük egy fekete, tetejére állított háromszög. A 3napnak van arca (úgy mintha ilyen régi freskóból vagy kódexből lenne) mosolyognak, vagy ilyen mosolyszerű ábrazatuk van. (Ha a 3 napot háromszögnek veszük, akkor a fekete háromszöggel egy hatágú csillag jön ki).

2015. jan. 3. 17:12
1 2
 1/14 Takács Jánosné válasza:
64%
Eszt hol láttad? vagy álmodtad?
2015. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Várjuk Lucifer666 nevű felhasználó válaszát. :D
2015. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Számít az, hogy hol láttam?
2015. jan. 3. 19:45
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Az sehogy nem jön ki hatágú csillagnak.
2015. jan. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
"Számít az, hogy hol láttam?"... hozzáállásról kb. ennyit.
2015. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem ez nagyon szabadköműves jelképnek hangzik.

Ott keresgélj!

2015. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

,,Számít az, hogy hol láttam?"

Igen, számít, mert a válaszolókat segíted a kérdésed megfejtésében.

Ilyen hozzáállással olyan, mintha csak pusztán kíváncsi lennél a véleményekre. Szerintem te magad ismered a jelet és a tagja vagy!

2015. jan. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Akkor elmondom, hogy hol láttam, bár kissé furán fog hangzani. Pláne szkeptikusoknak.


Szóval éppen meditáltam zenével a füllemben. Amikor egyszer csak jött ez az érzés, hogy most leszúrom magam spirituálisan egy karddal, afféle sors átírás/aktiválás képpen. Szóval erősen elképzelve és átélve az érzést, keresztül döftem a szívcsakrámon egy kardot, miközben a bal kezem felette volt. (A jobb kezemben volt a kard). Mikor teljesen magamba döftem, majd kihúztam abban a pillanatban villant be ez a kép a semmiből. Nem sokkal később elkezdett fájni a szívcsakrám és környéke, azután egész este fájt. Külön meg kellett gyógyítani magam, hogy ne érezem. Felteszem ez afféle élet lecke volt, hogy gondolkodjak kicsit mielőtt az életem befolyásoló döntéseket hozok, vagy ilyesmi. Viszont a szimbólumot nem tudom mire vélni.

2015. jan. 14. 01:12
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

,,fülemben"-helyesen írva!


Amúgy meg egy beteg vagy!

2015. jan. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Na, úgy látom fejlődik a helyesírásom, ha csak egy hibát találtál abban a kommentben :D Végre valami jó hír.
2015. jan. 15. 02:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!