Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelentenek a folyamat...

Mit jelentenek a folyamat megjelenő számok?

Figyelt kérdés
Nem igazán hittem eddig ilyesmikben, de úgy egy fél éve észrevettem, hogy a születésnapi dátumom folyamat, mindennap feltűnik az életemben. Mindig véletlenül akkor nézek az órára, valaki akkor ír, futógépen is pont akkor pillantok oda és további ilyen helyzetekben... valahogy mindig egy pillanatra elém kerül ez a 2 szám egymás mellett.. Akik hisznek az ilyen dolgokban, mit jelenthet? Rákerestem googleben, de nem igazán találtam róla semmit, max külön külön...

2015. febr. 16. 11:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Megerősítési torzítás. Nézz ki egy másik egyszerű számot, és ugyanúgy fel fog tűnni mindenütt. Azért, mert ha a szülinapi dátumodra vagy "ráállva", akkor bárhol látod, feltűnik, a többi szám pedig, ami hasonló gyakorisággal fordul elő, nem tűnik fel. Próbáld ki, ilyen egyszerű.
2015. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!