Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a károsabb, ha a mellzsebem...

Mi a károsabb, ha a mellzsebemben van a mobilom a szivem fölött, vagy ha az aki a szivemnek nagyon fontos gyakran azt mondja, hogy nem sokra vagyok képes, és az esetleges?

Figyelt kérdés
kudarcaimat felerősiti, akkor is ha a mellette levő sikerek többet érnek ezeknél a kudarcoknál?

#mobil #szerelem #szivemen
2015. febr. 26. 23:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
ne tartsd a mobilodat ott te nagyon okos!
2015. febr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Szerintem eltörpül ez a hozzád hasonló emberek által okozott negativ hatások mellett.


Egy rossz szó sokkal többet árt egy élő embertől, mint egy tárgy sugárzása.

2015. febr. 26. 23:51
 3/22 anonim ***** válasza:
blablabla.
2015. febr. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
mi az, hogy az esetleges? talán tanulj egy kicsit.
2015. febr. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Neked kéne.


Most itt a lehetőség:


[link]

2015. febr. 27. 00:51
 6/22 anonim ***** válasza:
Ezt a kettőt nem lehet összehasonlítani! Az egyik egészségügyi problémákat okoz, a másik pedig lelkieket. (Természetesen a lelki gondok is torkollhatnak fizikai problémákba, így kihathatnak az e.ü. állapotra, de ez már más kérdés.)
2015. febr. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
a kérdést folytattad. oké. ne hordd a mobilt ott, és hagyd ott aki visszatart.
2015. febr. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Hallgass arra, aki szivednek nagyon fontos - és ne tartsd szived fölött mobilod!

Hallgass magadra és ha úgy esik jól, tartsd szived fölött mobilod - és tedd lapátra, aki látszólag közel áll hozzád, de ellenzi ezt!

.

Azt, hogy esetlegesen nem sokra vagy képes, értsem úgy, hogy máskor még annyira sem?

2015. febr. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

.

Azt, hogy esetlegesen nem sokra vagy képes, értsem úgy, hogy máskor még annyira sem?


Nem azzal van baj, hogy ezt a mobil ügyet ellenzi, hanem hogy más sokkal lényegesebb dolgot meg figyelmen kivül hagy.

Azt, hogy "nem sokra vagyok képes" értsed úgy ahogy leirtam:


"gyakran azt mondja, hogy nem sokra vagyok képes"


Amit te írtál, és amit én két olyan mondat ami a szavak egy részében ugyan egyezik, de teljesen más jelentenek.

2015. febr. 27. 13:22
 10/22 anonim ***** válasza:
TÖKMINDEGY, hogy hol tartod a mobilodat. Nem okoz semmit. Ez már húsz éve is hülyeség volt, most is az, lejárt lemez.
2015. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!