Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A számmisztika jelenthet...

A számmisztika jelenthet valamit a szerelemben? A születésünk és a névnapunk időpontjaira gondolok. Ez sors vagy véletlen lehet? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Na az a helyzet hogy egy egy pár hónapja megismertem egy lányt.Elkezdtünk beszélgetni,rögtön beleszerettem. Még soha nem éreztem előtte ilyet egy lánynál se.pedig már 23 éves vagyok.És a lány is pontosan ugyan így érez.Aztán szinte azonnal összejöttünk.És egy tök érdekes dolgot észre vettünk.Hogy a születésünk és a névnapunk között furcsa véletlen van.Én 1991.07.27.-én születtem Ő pedig 1993.12.07.Az lány névnapja 07.01.én van.Az enyém meg 12.30-án.Na és ezt vettünk észre hogy a születés és a név napunk ugyan abban a hónapban van.és azt is észrevettünk hogy ugyan abból a számokból állnak a születés és napunk.Tehát a 0,1,2,3,7,9.Ez sors vagy véletlen?

2015. márc. 3. 13:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor szerelmesek vagyunk, akkor ugyanolyannak, tükörképnek látjuk a másikat és minden hasonlóságra ugrunk. Ilyen szinten mindenkivel lehetne hasonlóságokat találni. Én püthagoraszi és héber számmisztikát használok, ami több ezer éves tapasztalatokra épít meghatározott logika szerint. Számokból és betűk értékeiből vonunk le következtetést és én szeretek konkrétumokba menni, tehát nem redukálom le egy számra, aztán az majd mindenkire érvényes lesz vagy netán kicserélhető máséval, annyira általános. Hasonlóak vagyunk, általánosságon felül csak egy-két konkrétum látható és ez mindenkinél más.
2015. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!