Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tegyek egy próbát?

Legoman kérdése:

Tegyek egy próbát?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy egy meghatározatlan ideig felhagyok a kérdések megválaszolásával.

Pár embernek nagyon nem tetszek ezen a honlapon, ezért ha az emberek gondjait megtudjátok oldani, akik erre a honlapra kérdést írnak ki (lesznek segítőkész emberek, bízok benne), akkor soha többé nem írok a kérdésekhez választ (kivétel természetesen ez a kérdés).

Áll az alku?!



2015. ápr. 20. 20:57
1 2
 1/17 Ozmium42 ***** válasza:
Keep calm.
2015. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek nem tetszel ezen az oldalon, az az ő problémája, nem a tied.Azért biztos vannak olyanok is akik kíváncsiak lennének a válaszaidra.
2015. ápr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
És honnan veszed, hogy ez minket érdekel? Emiatt kár volt feltenni egy kérdést, ez igazából nem is egy kérdés, hanem kijelentés. Úgy csinálsz, mintha lenne ennek bármilyen jelentősége is. xD
2015. ápr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ne már legóóóó, ne csináld már ezt!!!

Nekem is írták már, hogy undorítóak és szánalmasak a hozzászólásaim. Azt is, hogy nincsenek érzelmeim.

A való életben is mondták már, hogy mekkora egy gaci vagyok, amikor túl hihetőnek tűnt egy nem komoly döntésem. (bár aki mondta egyébként sem egy olyan ember volt, akivel barátkoznék).

Szoktál elgondolkodtató válaszokat írni és miért ne ismerjük meg egymás nézeteit?

Amúgy ha utálod a legót, akkor honnan a neved? :)

2015. ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozzál senkinek a negatív véleményével!

A te lelkiismereted akkor lesz tiszta és nyugodt, ha úgy érzed, hogy a feltett kérdésekre, kérésekre, tudásodnak megfelelően, tiszta lelkiismerettel válaszolsz! És ezzel így segítesz másokon! Pontosan így vagyok ezzel én is! Ne a negatív, nihil (mindent tagadó) hozzáállás határozza meg e tevékenységedet, hanem a te személyes szabad akaratod! Erről szól az élet! Vagyis a szeretetről, amit mások felé adni tudunk, és adni akarunk! Az is szeretet, ha egy érdeklődő kérdésre tudásodnak megfelelően őszintén válaszolsz. Aztán a kérdező vagy elfogadja, vagy nem. A szabad akarat mindenkire vonatkozik! A sötét, negatív nihilisták meg azért vannak, hogy megküzdjünk velük! :)

2015. ápr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az a lényeg, hogy őszinték vagytok és segíteni akartok. Te egyébként is mindig olyan türelmes és megértő vagy.:)
2015. ápr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 *Ana Van Der Val* ***** válasza:
2015. ápr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Spilerke ***** válasza:
És miért tennél már ilyent? Ugyebár mi már összefutottunk egy párszor, viszont annak ellenére, hogy nem értünk mindenben egyet szerintem te vagy itt az egyik olyan felhasználó, aki nem kötekedni jár ide, és ne foglalkozz a negatív rosszindulatú megjegyzésekkel. Azok a felhasználók, akik azért járnak ide, hogy levezessék a feszültséget, csak önmagukat minősítik.
2015. ápr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Ez jól esett. :)

2015. ápr. 21. 14:47
 10/17 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés, az N ufós kérdés miatt tetted fel ezt a kérdést?
2015. ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!