Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Én úgy érzem halhatatlan...

Én úgy érzem halhatatlan vagyok és sebezhetetlen, sose halok meg, miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
pedig én már szivesen meghalnék, már várom a halált

2015. máj. 22. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Én meg nem szeretném, hogy meghaljál:(
2015. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miért nem? Neked úgyis mindegy nem?
2015. máj. 22. 18:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem valóban minden mindegy, meg semmi sem mindegy...


Tény, hogy látszólag több mint valószínűleg nem befolyásolná a környezetem az eltűnésed, mert nem ismerlek vagy így név nélkül nem tudom ki vagy. Ezt csak azért írom így le, mert nem akarok hazudni egy kis nyalizásért.


Viszont ettől függetlenül nem szeretném, hogy meghalj.

Senkinek sem kívánok rosszat.

És nem gondolom azt sem, hogy halált érdemelsz.


Mivel nem ismerlek nem fogom azt mondani, hogy különleges vagy, isteni vagy, tökéletes vagy, szükségem van rád, fontos vagy nekem, értékes vagy stb...

De abban biztos vagyok, hogy nem vagyok, hogy nem vagy értéktelen, nem a halál a jövőd.

És látatlanban is csak szép kívánok neked! Mert nekem az a jó, ha nektek jó, meg mindenkinek jó.


Természetesen sok lelkiismeretfurdalásnak vagy tettnek van alapja, amit elég nehéz megcáfolni. De ettől függetlenül sem kívánom a halálod. Inkább egy jobb életet....

2015. máj. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudod az LSD sok mindenre képes
2015. máj. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi , én is ezt kivánom neked!
2015. máj. 22. 18:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondanám hogy a lélek örök s halhatatlan de Földi viszonylatban mert nem túl rózsás a kilátásod így az életedet végigtekintvén inkább megválnál tőle ami normális, de keress magadnak célt amiért élhetsz vagy ami éltet. Ha tényleg így érzel, akkor keresd ezt és mondjuk legyél kaszkadőr! :D Úgy igazán érezheted az éles helyzetekben magát az életet és a halhatatlanságot. :D
2015. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kérdésre kérdéssel válaszolok :/ Miért érzed úgy, hogy halhatatlan vag x? Kerültél már halálközeli helyzetbe? Miért várod a halált? Talán azért nem jön mert nagyon várod. De szerintem találj inkább jobb elfoglaltságot. Ne akarj meghalni. Bár szerintem nem írnád le, de kíváncsi lennék az életkorodra. Szerintem minden élő embernek van itt valami dolga. Azért vannak itt. Bizonyára neked is van. Miután elvégezték, meghalhatnak. Találd meg mi a te dolgod. Végezd el, és azután kezdj el várakozni. De könnyen lehet, ha megtalálod a helyed a világban, már nem is akarsz meghalni. :) Sok sikert kívánok (az élethez)
2015. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!