Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Néha éjszaka felébredek arra...

Néha éjszaka felébredek arra mintha áram rázna meg, mintha valami lefogná a karjaimat és az egész testem, mozdulni sem tudok egy ideig, mintha valami rászállna a mellkasomra. Ritkán fordul elő. Sajnos nem tudom, mi lehet. Valakivel történt már ilyen?

Figyelt kérdés
2015. jún. 15. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
alvásparalízis, velem is elő szokott fordulni néha
2015. jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. jún. 15. 22:03
 3/8 Ibra1536 ***** válasza:
66%
Egyetértek az #1-es válaszolóval, felébredsz, de az agyad még nem oldotta fel a gátat ami megakadályozza az alvásközbeni mozgást, nehogy kárt tegyél magadban vagy a párodban (ha van).
2015. jún. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Múltkor álmában egy lányt erőszakolt meg Slenderman. De nekem már cthulhu-val kapcsolatban is tartottak kis előadást, elég nyálas, beteges, perverz volt.

Néhányan meg is kérdőjelezték, hogy álom volt-e.


Remélhetőleg nem egy hasonló cucc molesztált téged. De mi lehet az, ami elektromos? Ma nem vagyok kreatív.

2015. jún. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis, köszönőviszonyban nincs az "ezotéria" témakörhöz.
2015. jún. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az álomszívó kullancsra utal eddig mit leírtál vagy alvásparalízis.

Most felteszek pár kérdést, ha ezek közül egyik sem történt meg veled akkor csak alvásparalízis, ha megtörténtek akkor az álomszívó kullancs lehet!Na szóval:

-Érzel por/penész szerű szagot mikor felébredsz éjszaka?

-Zsibbadnak a végtagjaid olyankor?

-Elálmosodsz közben és elalszol?

-Reggelre nem emlékszel az álmodra/csak feketeséget álmodtál?

2015. jún. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ibra1536 ***** válasza:
Mi a f_sz az az álomszívókullancs? :D
2015. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Volt amikor már penész szagot éreztem és a kezem is zsibbadt ébredés után. Elég ritkán emlékszem az álmaimra.


Lehet hogy mind a kettőm van a kullancsom is meg a paralízis.


Még azt elfelejtettem leírni, hogy a hideg levegőnek is valami szerepe van ebben a dologban. Például ha már félálomban vagyok és akaratlanul belefújok párszor a levegőbe - úgy mint amikor egy gyertyát fújsz el egy tortán- akkor kezdődik az egész, olyan mint ha áram rázna meg, mintha fáznék, közben nem tudok megmozdulni sem valami szorítana, mintha megkötöztek volna, félek kinyitni a szemem, mozdulatlan vagyok de olyan mintha mégis harcolnék vele. Nem szoktam inni, sem drogozni. :)

2015. jún. 16. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!