Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nagyon meg vagyok ijedve!...

Nagyon meg vagyok ijedve! Szerintetek mi történhetett velem? (bővebben a leírásban olvashattok)

Figyelt kérdés
A férjem kórházba került, az intenzíven feküdt. Becsuktam a szemem a váróban, és a halott anyukámmal találkoztam és beszélgettünk, ami fizikailag megtörtént. Nem ájultam el, nem is aludtam el és semmi ilyesmi. Konkrétan újra éltem 1 évet. Tudtam, hogy ki mit fog mondani, mikor mi fog történni, mintha a jövőbe láttam volna, közben pedig újra éltem 1 évet. Sajnos anyukám halálát nem sikerült megakadályoznom...

2015. jún. 24. 19:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak az ki átrakatta a kérdésemet ebbe a kategóriába. Én jobban tudom, hogy mi történt velem és ez nem természetfeletti volt! Kikérem magamnak!
2015. jún. 24. 20:34
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Ez így elég zavaros...

Nincs itt semmi természetfeletti,az idegeid felmondták a szolgálatot.

Egészséghez kellett volna kiraknod ezt a kérdést, nyugodj meg, próbálj meg aludni,pihenni!

A férjednek jobbulást :)

2015. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együttérzést, de úgy látom, senki nem akar nekem hinni!
2015. jún. 24. 20:36
 4/15 Legoman ***** válasza:
45%

Mi hiszünk neked (legalábbis a kategória egy része), de nem szabad mindent kikiáltani paranormálisnak.

Lehetett az, de lehetett nem. Nem tudjuk. Egyenlőre csak annyit tudunk, hogy ez történt, de egyebet nem. :)

Hogy érezted magad a szituáció előtt, émelyegtél előtte, rosszul voltál stb.?

Miről beszélgetettek?

Megtörtént már egyszer ez a beszélgetés?

Ismerősek voltak a mondatok, amiket mondott?

2015. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
A trauma okozta állapot sokféle lehet: ugyanolyan, mint ez, sok is. Jól tudom, szeretnéd, ha édesanyád még élne valahol, ha téged is várna egy jobb, szeretetteljesebb világ, de egyelőre tudományosan nem bizonyítható, hogy lélek hajtana minket, vagy halhatatlanság bármilyen formában létezne.
2015. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Traumás emlékfelidézés.
2015. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hallgass zenét, kikapcsol:

https://www.youtube.com/watch?v=r6QjxW5W0xo

2015. jún. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hogy van a férjed? Jobbulást!
2015. jún. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Tom Benko ***** válasza:
Leginkább az idegi megterheltség okozta hallucinációról lehet szó, amihez emlékfelidézés társult. Anyukád halálát is éppen ezért nem tudtad megakadályozni.
2015. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Fish1 ***** válasza:

Némileg hasonló élményem már nekem is volt.

Amit láttál, az teljesen ugyanaz volt, amit 1 év alatt átéltél, vagy volt ami változott?

Szerinted mit akar ez a történés üzenni neked?

2015. jún. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!