Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az első meditációnál normális...

Az első meditációnál normális volt ez az érzés?

Figyelt kérdés

Meditáltam korábban, de jó pár éve abbahagytam. Viszont érzem, hogy szükségem lenne rá. Gyengének érzem magam és kellene némi erősség.

Pár napja leültem, behunytam a szemem és nem gondoltam semmire. Néha-néha eszembe jutott dolog, de viszonylag hamar sikerült túltennem magam rajta és újra a semmire tudtam figyelni.

A lényeg, hogy egy teljes ellazulást éreztem pár perc alatt. Nem tudom milyen érzés volt, mintha mélyre zuhannék, vagy... nem is tudom. Egy mély állapot közelsége, talán így tudom leírni, de ott abba is hagytam. Viszont utána úgy éreztem magam ,mintha lenne bennem valami, ami el van fojtva.... valami ilyesmi.

Mit gondoltok erről? Így elsőnek ez normális, vagy... mitől éreztem ezt?

Köszönöm a válaszokat.



2015. júl. 20. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Igen, ez normális, a meditáció lényege, hogy teljesen ellazulj. :) Ilyenkor nyugodtan folytasd legközelebb!
2015. júl. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2015. júl. 20. 00:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Az tortent veled hogy amig kikapcsoltad az agyad es a tudatod addig becsekkolt valaki! Ne folytatsd! A meditacio veszelyes mert ilyenkor megnyitod magad a szellemvilagnak! Sajat tapasztalatbol beszelek!
2016. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!