Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rejtélyes esetek, melyek...

Rejtélyes esetek, melyek valóban megtörténtek?

Figyelt kérdés

A rejtélyes, számotokra megmagyarázhatatlan esetekre vagyok kíváncsi, melyek veletek történtek.


(A kamusztorikat mellőzzük, úgy sem származik belőle semmi hasznotok...(



2015. júl. 27. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Most vagy túl okos vagyok, vagy túl szürke az életem.
2015. júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Mai napig rejtély számomra hogyan sikerült túljutnom a szakmunkás vizsgámon. Ennek már vagy 17 éve de ha rá gondolok még mindíg hihetetlen.
2015. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én nem hiszek annyira az ilyen szellem és démon cuccokban, annak ellenére, hogy történtek velem furcsa dolgok...

Leírok néhány esetet a sok közül, amik velem történtek, meg a családom néhány tagjával. Ha nem hiszed el, hogy valóban megtörténtek, akkor ne hidd el, engem nem fog érdekelni. :)


1. Egyszer kábé 5-6 éves koromban asszem legóztam és miközben játszottam, odanéztem a szobában lévő ágy felé, és egy tisztán kivehető emberi alakot láttam, ahogy ott ül és néz. Hát nem kell mondani mennyire beszartam... Később, megmutattam az egyik régi családi képen a férfit akit láttam, édesapám apukája volt az. Aki már akkor halott volt, mikor még meg sem születtem... Később, pedig kiderült, hogy azon a napon volt halálának az évfordulója azt hiszem.

Jó, lehet mondani, hogy láttam már a képet és valahogy odaképzeltem. De, a képet akkor láttam először és egyáltalán nem tudtam, hogy mégis hogyan nézett ki a papám...


2. Ezek az esetek kábé úgy egy éve történtek, mikor is le vittük a pincébe a mobilunkat, meg egyszer a diktafonunkat is, mivel fura zajokat hallottunk onnan...

Hát, felvettek mindent, amit csak ellehet képzelni... Pakolászás, léptek, beszéd, telefonom kikapcsolásának a hangja, csapkodás stb...

Aztán egyszer, otthagytuk a szobámban a diktafont mikor nem voltunk otthon (elmentünk fagyizni). Senki nem volt a házban, és felvette apám hangját, ahogy azt mondja, hogy "Ide, ide, ide"... Közbe, ő is velünk volt.


3. Mamám egyszer átjött hozzánk és felment az emeletre. Megigazította az ágyat, ahol aludt aztán kiment a mosdóba. Visszament a szobába és látta, hogy egy emberi alaknak a "lenyomata" van az ágyon. Le is jött hozzánk és megkérdezte, hogy nem ment e fel senki az emeletre. Hát nem ment oda fel akkor senki.


4. Pár hete volt olyan, hogy nyitom ki a hűtőt hogy csináljak magamnak zabálni valót, erre a vaj kirepült onnan... Én meg csak lestem, hogy mi az úristen volt ez.


5. Apámmal történt, mikor este a rendőr kollégákkal megálltak a temetőnél, passzolok hogy miért. Aztán apám úgy érezte mintha valami kiakarná húzni a kocsiból. Nem tudott megmozdulni, csak dőlt az ablak felé és érezte, hogy valami fogja és ki akarja ráncigálni onnan. De aztán bent maradt mert elindultak.


Hát ennyit leírtam, aki elhiszi elhiszi, aki meg nem az nem.

Ezeken kívül még volt rengeteg eset, például "energia" gömbök jelentek meg a képeken, kutyáink elkezdték ugatni az ajtót, apámat valami kihúzta az ágyából miközben félálomba volt stb...

A legtöbb eset a házunkban történt, de nem vagyok meglepve, mivel a falon lóg néhány igazi fegyver (kardok és egy szablya, valamint egy pajzs) amikkel embereket öltek régen... Valamint kutya koponya, macska csont, régebbinél régebbi bútorok és még sorolhatnám...

Én mindezek ellenére úgy állok a dologhoz, hogy talán léteznek szellemek talán nem. De igyekszem bebeszélni magamnak, hogy nincsenek, mivel eléggé rettegek az ilyen paranormális cuccoktól... :D

A történtek ellenére szeretem ezt a házat, legalább senki sem akar idejönni látogatóba... ^^" :P

2015. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2-es: LOL

#3-as: ha ez igaz, akkor nem irigyellek...

2015. júl. 27. 19:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Igaz, és még van sok dolog, amit nem írtam le...

#3 voltam.

2015. júl. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
#3-as ez tényleg ijesztő O.o
2015. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3# a 4-es sztorit átélném :D
2015. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 csonka vivien válasza:

nekem volt olyan estem,ami egy kicsit fura volt és rémisztő.

egyszer hazajöttem az iskolából,szokásosan mindig megnéztem,hogy mimdem megvan-e és igen megvolt a tablet is.de amikor megtanultam,és vacsora után tabletozni akártam,ott ahol volt eltünt,kerestem mindenhol,és nem volt sehol,a szüleimnek is megmondtam,hogy mi volt,és akkor amit gondoltam az-az,hogy elnyelte a föld.utána valamikor,amikor otthon voltam egyedül,akkor magától a konyhába kinyitódodt a szekrény. és ez ijesztő volt.

másnap otthon voltak a szüleim is este valaki csengetett,de amikor kinyitotta az ajtót anyukám,nem volt ott senki,ezt monta anyukám.

utána este anyukám lehet,hogy valamit akart a konyhába vagy valami,és ugye nyitva hagyta a wc ajtót,amikor kijött a konyhából,azta mondta,hogy valaki mintha ott állt volna.és igen ijesztő volt,amikor meghallottam.

2021. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!