Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Előző életes utazás vagy...

Előző életes utazás vagy ehhez hasonló utazásból van olyan, hogy ketten együtt lehet menni?

Figyelt kérdés
Vagy ez mindig csak egyszemélyes?

2015. okt. 1. 20:20
1 2
 1/14 tutivalaszado válasza:
Szia! Ezek csak egyszemélyesek!
2015. okt. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Kiseros berletel mehettek ketten is.
2015. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Amarok Tonrar ***** válasza:
0%
Működő és biztonságos nincs, csak egyszerre egy személynek.
2015. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, hogy az ikrekkel ez történt? :)
2015. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

Bocsi. Rosszul értelmeztem a kérdést.

Azt hittem a jövőbe és nem a múltba.

2015. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Amarok Tonrar ***** válasza:
0%

"Lehet, hogy az ikrekkel ez történt? :)"


Miért nem azt kérdezed meg, hogy egy tudathasadásos egyik énjét lehet-e úgy utaztatni, hogy a másik is ott van? Jobban illene hozzád.

2015. okt. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

Köszi, legközelebb jobban figyelek :D

Egyébként ha valakinek több személyisége van és az egyiket megölik, akkor az reinkarnálódik?

2015. okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


És amugy van valamilyen korlátja ennek, hogy milyen gyakran lehet utazni? Nekem van befolyásom rá, hogy hova szeretnék vagy ez tőlem függetlenül dől el? Másnak az életébe is tudok utazni vagy csak a sajátomba? A mostani meglévő életembe utazok vagy egy előző életembe? Következő életembe is tudok? Amit átélek, az ténylegesen meg is történt velem?


Valahol esetleg le van írva ez a dolog ilyen részletesen, amiket kérdeztem vele kapcsolatban? Érdekelne még egy csomó dolog, de konkrétan ezek a kérdések jutottak így elsőre eszembe.

2015. okt. 1. 21:36
 9/14 anonim ***** válasza:

Voltam csoportos utazáson, de mindenki elvileg a saját életébe utazott vissza, és nem találkoztunk egymással. Tehát nem közös előző életbe utaztunk. Persze valójában semmilyen előző életbe nem utaztunk, mert voltunk vagy tízen, és ami történt még regressziónak is gyenge próbálkozás volt. Közös életbe két embert egyszerre nem lehet utaztatni, pusztán azért, mert nem tudsz egyszerre két embernek külön beszélni.

Lucifer. A tudat halandó, nincs előző, és következő élete. A tudat nem azonos a lélekkel, a hasadt tudat meg pláne nem. Ha a tudat nem hal meg a test után nem sokkal, akkor az például probléma. Extrém, ha valaki egyáltalán emlékszik az előző életére spontán, nemhogy a személyiség is átöröklődjön.

2015. okt. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Amarok Tonrar ***** válasza:

Amennyiben működő módszerről beszélünk:


"És amugy van valamilyen korlátja ennek, hogy milyen gyakran lehet utazni?"

Nincs, de utazni nem a kirándulásért szokás. A korlát az, hogy feldolgozd, amit átéltél.


"Nekem van befolyásom rá, hogy hova szeretnék vagy ez tőlem függetlenül dől el?"

Arra van befolyásod, hogy mire.


"Másnak az életébe is tudok utazni vagy csak a sajátomba?"

Mások élete nincs benne a kauzális aurádban, akkor sem, ha találkoztál velük. Csak a sajátodéba.


"A mostani meglévő életembe utazok vagy egy előző életembe?"

Mindkettő lehetséges.


"Következő életembe is tudok?"

Nem, jelenleg nincs következő életed, tehát nyoma sem. Ez nem időutazás.


"Amit átélek, az ténylegesen meg is történt velem?"

Ha a megfelelő módszerrel a megfelelő utaztató utaztat, akkor megtörtént.


"Érdekelne még egy csomó dolog, de konkrétan ezek a kérdések jutottak így elsőre eszembe."

Várom.

2015. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!